Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Saphir Medaill D'or 1925

Saphir Medaille d'Or to najlepsza na świecie linia środków do wyrobów skórzanych rekomendowana przez najbardziej uznane marki, między innymi: LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB, LANVIN, SEBAGO, HESCHUNG ... 

Produkty dostępne w najbardziej ekskluzywnych salonach sprzedaży na całym świecie.

Najwyższa jakość to znak rozpoznawczy, najwyższa jakość to priorytet, najwyższa jakość to Saphir Medaille d'Or 1925!

1920 rok to początek historii marki Saphire.


Historia Marki Saphire rozpoczęła się w laboratorium w Faverges w Górnej Sabaudii, w którym kluczowe składniki zostały zebrane w unikalnej recepturze.


Stworzony we współpracy z najlepszymi rzemieślnikami, preparat, znacznie wyprzedzający swoje czasy, odniósł zdumiewający sukces ze względu na jego wyjątkową zdolność do upiększania i konserwacji najdelikatniejszej skóry.


1925 rok.  Saphir zostaje nagrodzony złotym medalem na Światowych Targach w Paryżu.


Zapewnia to reputację firmy i położyło podwaliny pod wartości, które będą definiować jej sławę: jakość, tradycję i innowacyjność.


1950 rok  Dobra kampania marketingowa pomogła rozpowszechnić reputację.


Jakość i innowacje sprawiają, że marka stała się obowiązkowym elementem każdego miłośnika pielęgnacji obuwia we Francji.


Stworzenie jej motta „Saphir beauté santé du cuir” lub „Saphir Leather Beauty Health” wyjaśnia starożytnego ducha, który wciąż żyje w firmie.


1955 rok   Już w Nowym Jorku Saphir otwiera swój pierwszy dział sprzedaży w USA.


Nasze francuskie know-how i innowacyjne produkty do najlepszych skór zapewniły sukces Saphir w USA. Stamtąd Saphir rozpoczął eksport do Azji z Hongkongiem na czele.


1996 rok   Kolejny kamień milowy. Siedemdziesiąt jeden lat po nagrodzeniu firmy złotym medalem Prezes Pan Alexandre Moura został odznaczony francuską Legią Honorową przez M. Raffarina (premiera Francji).


To uhonorowanie wytrwałości jej założycieli, aby pozostać autentycznymi. To właśnie ta autentyczność uczyniła Saphir francuską historią sukcesu.


2018 rok .   Nowe centrum logistyczne Powstaje nowe centrum logistyczne, aby zapewnić najbardziej efektywną obsługę naszych klientów i naszą ekspansję na całym świecie.


Ten specjalny budynek jest wysoce zabezpieczony przed ogniem i zaprojektowany tak, aby zapobiec wszelkiemu ryzyku zanieczyszczenia. Saphir wytwarza wszystkie swoje produkty w nowoczesnym zakładzie o powierzchni ponad 13 500 m2 w południowo-zachodniej Francji.


W naszej ofercie znajdziecie również produkty spod tego znaku takie jak 


Saphir Medaille d'Or Pate de Lux 50ml - Pasta woskowa


czy też


Saphir Cordovan cream Medaille d'Or 75ml

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów