Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Lexol

Lexol jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów preparatów do czyszczenia i konserwacji tapicerek skórzanych.

Produktom marki Lexol od lat ufają zarówno profesjonaliści jak i osoby prywatne dbające o pierwotną jakości wygląd wszystkich otaczających ich elementów wykonanych ze skór.

Niezależnie od tego czy szukasz produktu do ulubionej kanapy , torebki czy do foteli samochodowych, Lexol pomoże ze wszystkim co jest obszyte odpowiednio wykończoną skórą!

Lexol to marka znana od 1933 roku.


Nigdy nie zrozumiesz, jak bardzo możesz pokochać swoją skórę, dopóki nie zadbasz o nią środkami czyszczącymi LEXOL i odżywkami LEXOL. Te produkty są specjalnie stworzone, aby Twoja skóra była mocniejsza i piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Tak mówią użytkownicy produktów marki Lexol


Środki czyszczące LEXOL ® rozluźniają i usuwają brud, dzięki czemu można go łatwo usunąć. Używaj na powierzchniach skórzanych i winylowych, a także na zewnętrznej przezroczystej powłoce Twojego samochodu!

Deep Cleaner LEXOL ® i LEXOL Protectants pomagają zachować miękką teksturę, jednocześnie odżywiając i wzmacniając, zapobiegając pękaniu. Stosować na powierzchniach skórzanych i winylowych.


LEXOL ® Skórzane zestawy do szybkiej pielęgnacji i wygodne zestawy LEXOL oferują łatwe opcje czyszczenia, kondycjonowania i ochrony wnętrza samochodów, obuwia, torebek, sprzętu sportowego i nie tylko.Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów