Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Tarrago

Tarrago dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu cieszy się zaufaniem klientów.

Posiada szeroką gamę wysokiej jakości produktów, które pozwalają na stałe ulepszanie i wprowadzanie innowacje.

Tarrago - historiaZałożona w 1940 roku firma Tarrago Brands International narodziła się w kolebce hiszpańskiego przemysłu tekstylnego pod nazwą „Tarrago Products”.


Tarrago Brands wychodzi z wizji oferowania najlepszych barwników do tkanin, zarówno do użytku przemysłowego, jak i domowego.


Szybko Tarrago Brands staje się punktem odniesienia w dziedzinie barwników na rynku tekstylnym.


W latach 60-tych, w kontekście kryzysu w przemyśle tekstylnym, Tarrago Brands po raz kolejny udowodniło swoją zdolność do dostosowania się do nowych potrzeb rynku i stawiając na innowacje, opracowało pierwszy barwnik na bazie wody dla rynku skórzanego.


Ta rewolucja technologiczna, oklaskiwana przez branżę, pozwoliła zmienić kolor skóry nawet z czarnego na biały z niezrównanym efektem i wytrzymałością.


Od tego czasu Tarrago Brands nie ustaje w wprowadzaniu innowacji i opracowywaniu nowych receptur, aby nadal dostosowywać produkty do nowych potrzeb klientów.


Garbowanie skór ewoluowało, czyniąc je bardziej odpornymi, odzież tekstylna wykorzystuje się techniki wytwarzania (mikrowłókna, membrany…).


Tarrago Brands, nieprzerwanie od dziesięcioleci rozwija wszelkiego rodzaju barwniki, kremy i politury; płynne roztwory, w postaci pasty lub przez odparowanie, do naprawy, farbowania, odżywiania, nabłyszczania i ochrony skóry i tekstyliów.


Produkty ewoluują w Tarrago Brands w tempie, w jakim narzuca się postęp technologiczny. Na dzień dzisiejszy mamy wiele produktów w 4 gamach:  1. Oryginalne terapie - Tarrago Original Therapies - nowa koncepcja opieki
  1. Ochrona zewnętrzna

  2. Pielęgnacja Sneakersów  

  3. Profesjonalna


Na naszych stronach znajdziecie wiele innych produktów firmy Tarrago które nie są tutaj jeszcze wymienione.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów