• Pakiet
SAPHIR Zestaw krem do renowacji + SAPHIR RENOMAT + Aplikator
search
  • SAPHIR Zestaw krem do renowacji + SAPHIR RENOMAT + Aplikator
  • SAPHIR Zestaw krem do renowacji + SAPHIR RENOMAT + Aplikator

Saphir Zestaw krem do renowacji + Saphir RENOMAT + Aplikator

89,10 zł

Zamiast 96,80 zł

Brutto

Zestaw koloryzujący do renowacji skór zestawiony na produktach znanej marki Saphir.  Zestaw występuje w wielu odmianach kolorystycznych zgodnych z wybarwieniami produktu Saphir Renovating Cream . Przed zamówieniem sprawdź na karcie Saphir Renovating Cream jaki numer posiada kolor który potrzebujesz i dopisz go w uwagach do zamówienia....

Zestaw koloryzujący do renowacji skór gładkich 

 

Zestaw koloryzujący do renowacji skór posiadających widoczne ślady użytkowania - odbarwienia, przebarwienia, plamy, drobne rysy, zadrapania, otarcia. Właściwy do renowacji mebli skórzanych, tabicerek, obuwia, torebek, kurtek, galanterii ...

Zawartość:
1. Saphir Renomat 100ml - płyn do czyszczenia i odtłuszczania skóry
2. Saphir Renovating Cream 25ml - krem mocno koloryzujący do renowcji, na rysy i zadrapania (w wybranym kolorze)
3. Aplikator dwustronny (gąbka + ircha naturalna)

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia zestawu:
-powierzchnię skóry przed użyciem kremu do renowacji należy dokładnie oczyścić za pomocą Saphir Renomat, który dodatkowo rozluźni pory skóry umożliwiając dogłębną aplikację pigmentu
-równomiernie rozprowadzić krem do renowacji Saphir za pomocą gąbki do nakładnia pigmentu
-pozostawić do wyschnięcia
1. RENOMAT SAPHIR 100ml

Formuła "nonaggressive" - do skór gładkich, licowych.

Zastosowanie: obuwie, galanteria skórzana, meble, odzież, spodnie, kurtki, tapicerki samochodowe, bagaże ...

Płyn czyści i rozlużnia pory gładkiej skóry bez ryzyka jej uszkodzenia. Usuwa plamy, brud, osady z żywic oraz silikon. Produkt usuwając stare warstwy pozwala na ponowne "oddychanie" skóry. Stosować zwłaszcza przed użyciem środków nie zawierających silikonu, np PASTA SAPHIR. W trakcie bieżącej konserwacji 3-6 razy do roku. Po zastosowaniu RENOMATU można dogłębnie odzywiać skórę, nakładać pigment, który będzie mógł wnikać głęboko w pory skóry, co zdecydowanie wpływa na jego trwałość.


Sposób użycia:
*Usunąć kurz i brud z powierzchni skóry
*Wstrsząsnąć opakowaniem przed użyciem
*Czyścić powierzchnię skóry bawełnianą szmatką, zmienijąc stronę lub szmatkę za każdym razem kiedy ulegnie zatłuszczeniu, zabrudzeniu2. SAPHIR – KREM DO RENOWACJI Z PIGMENTEM 25ml, tubka - RENOVATING CREAM TUBE

Do skór gładkich, licowych.
Zastosowanie: obuwie, odzież, torby, tapicerki samochodowe, meble skórzane. 

Krem do renowacji skór, koncentrat żywicy zawierający mocny pigment, który pozwala na pokrycie wszelkiego rodzaju, rys, zadrapań, przetarć, zarysowań, drobnych uszkodzeń skóry. Pozwala na przywrócenie wyblakłych kolorów, W skład kremu wchodzą minerały, wosk pszczeli, dzięki czemu skóra staje się dobrze odżywiona i odporna na wodę. Produkt szybkoschnący. Idealny do renowacji i prac konserwacyjnych.

Szeroka paleta kolorów. Kolory można mieszać między sobą w celu uzyskania optymalnej barwy. Mieszając kolory, najlepiej przeprowadzić próbkę na papierze i pozostawić do wyschnięcia. Kolor delikatnie ciemnieje po wyschnięciu. Nie ma ryzyka odbarwiania się pigmentu, barwienia na odzież w trakcie eksploatacji.  


Sposób użycia:
- usunąć brud i kurz za pomocą szmatki,
- odtłuścić skórę za pomocą acetonu bądź SAPHIR – RENOMAT,
- na małym, niewidocznym skrawku sprawdzić kolor i wchłanianie się produktu 
- jeżeli efekt jest właściwy - rozprowadzić równomiernie niewielką ilość kremu, bawełnianą szmatką,
- pozostawić do wyschnięcia na około 10minut, następnie wypolerować bawełnianą szmatką.  
 
WSKAZÓWKA:
Przed użyciem w celu dokładnego oczyszczenia skóry oraz odtłuszczenia zalecamy zastosowanie RENOMAT który rozluźnia pory skóry umożliwiając dogłębne wnikanie nakładanego pigmentu.

Uwagi:
Kolory produktów należy dobrać do koloru skóry. Produkty nie są przeznaczone do zmiany koloru skóry, lecz do jej odżywienia, odnowienia i renowacji koloru.
MOTO-539K-1

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.