• Obecnie brak na stanie
Chemical Guys Leather Conditioner 473 ml - Środek do pielęgnacji skór
search
  • Chemical Guys Leather Conditioner 473 ml - Środek do pielęgnacji skór

Chemical Guys Leather Conditioner 473 ml - Środek do pielęgnacji skór

99,90 zł
Brutto

Dlaczego warto kupić ten produkt?

  • Odżywia i nawilża powierzchnie skóry
  • Świetny do siedzeń, paneli drzwiowych i desek rozdzielczych
  • Suchy w dotyku
  • Zawiera witaminę E
Ilość
Obecnie brak na stanie

Leather conditioner 473 ml Chemical Guys

Dlaczego warto kupić ten produkt?

  • Odżywia i nawilża powierzchnie skóry
  • Świetny do siedzeń, paneli drzwiowych i desek rozdzielczych
  • Suchy w dotyku
  • Zawiera witaminę E


O odżywce do skóry:

Środek do pielęgnacji skóry Chemical Guys jest przeznaczona do odżywiania i nawilżania skóry. Nowa odżywka do tapicerek skórzanych została opracowana z witaminą E, aby tchnąć nowe życie w skórzane fotele, deski rozdzielcze i panele drzwiowe. Środek został tak zaprojektowany, aby przywrócić wygląd wszystkim skórzanym powierzchniom w twoim otoczeniu, zachowując jednocześnie uczucie suchości (brak tłustego filmu po aplikacji). Środek jest tak opracowany aby dodatkowo tworzyć warstwę z ochroną UV, która jest odporna na pękanie, blaknięcie i odbarwienia spowodowane przez szkodliwe promienie słoneczne. 
Odżywka do skóry Chemical Guys doskonale sprawdza się na wszystkich powierzchniach ze skóry zarówno sztucznej (ekoskóry) jak i naturalnej. Preparat wnika głęboko w skórę, aby uzyskać efekt możliwie najdelikatniejszej tapicerki. Po nałożeniu na dowolną skórzaną powierzchnię, preparat przywraca jej pierwotny zapach.

Wszechstronna formuła:

Regularna pielęgnacja skóry jest kluczem do zachowania oryginalnego wyglądu i naturalnego efektu. Chemical Guys Leather Conditioner został specjalnie zaprojektowany, aby przywrócić wygląd nowej tapicerki i utrzymać w najlepszym stanie wszystkie powierzchnie ze skóry. Odżywka do skóry doskonale sprawdza się do pielęgnacji powierzchni skórzanych tak podatnych na uszkodzenia czy wysuszenia jak w przypadku motocykli i śmigłowców. Świetnie sprawdza się na powierzchniach ze skóry czarnej, jasnobrązowej, kremowej, niebieskiej, brązowej i białej, zapewniając doskonałe rezultaty w ciągu kilku minut. Uniwersalna formuła działa na praktycznie każdą powierzchnię skóry, w tym torebki ręczne, buty, torby, sofy, meble i krzesła. Leather Conditioner jest idealny do pielęgnacji skóry w każdym wieku; stare i nowe. Po prostu oczyść powierzchnie skóry środkiem do czyszczenia skóry Chemical Guys, aby usunąć nadmiar brudu i tłuszczu. Gdy powierzchnia jest czysta, nałóż odżywkę do skóry Chemical Guys, używając wysokiej jakości mikrofibry, następnie odczekaj, aż środek zostanie wchłonięty przez skórę, a następnie wypoleruj powierzchnie czystą ściereczką z mikrofibry. Już po jednej aplikacji Twoja skóra będzie miękka jak nowa.

Ochrona przed promieniowaniem UV:

Unikalny skład Chemical Guys Leather Cleaner'a wykorzystuje technologię ochrony przed zabrudzeniami, która odpycha brud i plamy, dzięki czemu skóra pozostaje czystsza na dłużej. Nałóż na skórzaną kierownicę, gałkę zmiany biegów i uchwyt hamulca postojowego, aby odpierać plamy i oleje do ciała, aby uzyskać bogaty wygląd skóry przez cały rok. Środek do pielęgnacji skóry Chemical Guys odżywia i nawilża skórę, aby utrzymać elastyczność i wytrzymałość włókien w skórze. Szkodliwe promienie słoneczne UV mogą powodować pękanie, blaknięcie i przebarwienia skóry.

SPI_401_16

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.