• Pakiet
Zestaw do natłuszczenia i impregnacji skóry
search
  • Zestaw do natłuszczenia i impregnacji skóry

Zestaw do natłuszczenia i impregnacji skóry

130,90 zł

Zamiast 163,69 zł

Brutto

Kompletny zestaw do natłuszczenia i impregnacji skóry.

W skład zestawu wchodzi:
Saphir Etalon Noir 200ml (Olej do skór)
Colourlock Elephant Leder Preserve (wosk do skór)
Mikrofibra 32x32cm Gramatura 310g/m2
Aplikator dwustronny gąbka/ircha

Kompletny zestaw do natłuszczenia i impregnacji skóry.

W skład zestawu wchodzi:


Saphir Etalon Noir 200ml (Olej do skór) - Tradycyjny produkt na bazie naturalnego, zagęszczonego do 60% płynnego oleju, przeznaczony do zmiękczania przesuszonej skóry. Nie zatyka porów skóry, gdyż zawiera minimalne ilości parafiny.

Służy do odżywiania i ochrony skóry przed czynnikami atmosferycznymi, naturalnymi zabrudzeniami dnia codziennego czy uszkodzeniami, rozdarciem. Nadaje skórze wodoodporność. Przeznaczony do wyrobów skórzanych, głównie do wyrobów rymarskich, typu: siodła, uprzęże, uzdy. obuwia czy galanterii skórzanej.

W regularnej konserwacji skóry 3 do 4 razy w roku.


Colourlock Elephant Leder Preserve (wosk do skór) -

Opis produktu: Elephant Leder Preserver - Przepis Europejskich muzeów. Wosk impregnuje wszystkie rodzaje skór gładkich. Sprawia, że skóra staje się miękka. Jest oparty na składnikach w 100% syntetycznych. Wolny od kwasów, bezzapachowy nie zawiera tłuszczy zarówno zwierzęcych jak i roślinnych. Receptura wosku jest używana od dziesięcioleci przez muzea, do dbania i pielęgnacji przy skórach antycznych i mocno wyschniętych. Środek chroni skórę przed pleśnią i pęknięciami powierzchni. Wosk Elephant Leder Preserver odświeża kolor i złote wykończenia. Powierzchnia skóry po użyciu wosku zostaje zaimpregnowana.

Zastosowanie: Działanie wszystkich produktów należy najpierw sprawdzić w niewidocznym miejscu. Powierzchnię należy najpierw wyczyścić środkiem Soft Clean. Na miękką białą szmatkę należy nabrać nieco wosku i wetrzeć go w powierzchnię skóry. W niskich temperaturach wosk nakłada się ciężko. Zalecamy nakładać środek w temperaturze pokojowej, bądź przed nałożeniem podgrzać lekko suszarką. Na bardzo stare i wysuszone skóry jeśli to możliwe nakładamy wosk z obu stron.


Mikrofibra 32x32cm Gramatura 310g/m2


Aplikator dwustronny gąbka/ircha - Funkcjonalny aplikator dwustronny do nakładania preparatów i polerowania powierzchni. Z jednej strony miękka gąbka, z drugiej natomiast powierzchnia polerująca wykonana z irchy naturalnej.

Wielokrotnego użytku.

Wymiary : 10cm x15 cm

ZDNIIS1

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.