• Tylko online
  • Obecnie brak na stanie
Colourlock Nubuk Radierer - Gumka do nubuku
search
  • Colourlock Nubuk Radierer - Gumka do nubuku

Colourlock Nubuk Radierer - Gumka do nubuku

23,90 zł
Brutto

Gumka do nubuku, oprócz padu szlifującego jest drugim narzędziem do usuwania plam ze skór szorstkich. Pad szlifujący należy stosować przy usuwaniu z dużych powierzchni. Gumka do nubuku znajduje zastosowanie przeważnie przy pojedynczych i mocno zaschniętych plamach.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis produktu:

Gumka do nubuku, oprócz padu szlifującego jest drugim narzędziem do usuwania plam ze skór szorstkich. Pad szlifujący należy stosować przy usuwaniu z dużych powierzchni. Gumka do nubuku znajduje zastosowanie przeważnie przy pojedynczych i mocno zaschniętych plamach. Kolejnymi przykładami na zastosowanie gumki są zabrudzenia na ciężko dostępnych powierzchniach np. butów oraz przy zabrudzeniach na mankietach i kołnierzach odzieży skórzanej. Miejscowe zabrudzenia nie dają się zwykle łatwo usunąć. Używając brzegu gumki zabrudzenia i zaschnięte plamy można usunąć okrężnymi ruchami. Jeśli powierzchni nie da się doczyścić należy przerwać czyszczenie, aby zapobiec uszkodzeniom powierzchni skóry.

Uwagi:

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:

  • Delikatnie pocierać skórę w miejscach, w których występuje problem
  • Wyszczotkować powierzchnię szczotką do zamszu i nubuku
MOTO-619a

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.