Pielęgnacja

Czyszczenie, impregnacja i zapach do skór – poznaj naszą całościową ofertę

Skóra to wdzięczny materiał, który przy odpowiedniej pielęgnacji może przetrwać długie lata. W tej kategorii znajdziesz preparaty, które pomogą Ci w impregnacji skór licowych, zamszu i nie tylko. Proponujemy produkty sprawdzonych marek, takich jak Meguiars, Saphir czy Tar...

Czyszczenie, impregnacja i zapach do skór – poznaj naszą całościową ofertę

Skóra to wdzięczny materiał, który przy odpowiedniej pielęgnacji może przetrwać długie lata. W tej kategorii znajdziesz preparaty, które pomogą Ci w impregnacji skór licowych, zamszu i nie tylko. Proponujemy produkty sprawdzonych marek, takich jak Meguiars, Saphir czy Tarrago. Nasza oferta obejmuje również fachowe specyfiki, m.in. odsalacz do butów, profesjonalny wosk, Nano Protector do impregnacji materiałów tekstylnych lub środek do wysuszonych skór.

Impregnujący balsam do skór to dopiero początek dbania o skórę.

Znajdziesz tu także szczotkę do czyszczenia skór, która pomoże Ci w codziennej konserwacji. Jeśli poszukujesz preparatów, które zadbają o skórzaną tapicerkę, kierownicę czy torebkę, jesteś we właściwym miejscu. Dzięki szczegółowym opisom naszych produktów z łatwością dobierzesz odpowiedni kosmetyk oraz dowiesz się, jak powinno wyglądać przygotowanie skór do pielęgnacji lub renowacji.

Więcej

Pielęgnacja  Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów