Lakiery i pasty wykończeniowe

Aby osiągnąć maxymalnie zadowalające oraz długotrwały efekt, elementy po przeprowadzonej renowacji czy zamianie koloru powinny zostać odpowiednio wykończone. Zabieg tego typu ma zagwarantować z jednej strony, że np warunki atmosferyczne nie będą niszczyły skóry na zasadzie odbarwień po deszczu czy szybkie blaknięcie koloru a z drugiej strony, że lakier czy farba nie będzie brudziła nam np. płaszcza po polakierowaniu torebki czy w innym przypadku barwienia nogawek (czy nawet skarpetek) po odświeżeniu koloru naszych ulubionych butów.

Lakiery i pasty wykończeniowe

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Lathercare.pl | SAPHIR Pasta woskowa 100ml
search

Saphir Pate de Luxe 100ml -...

Genialna formuła pasty zawierającej wosk pszczeli, wosk Carnauba oraz wosk mineralny z umiarkowaną zawartością pigmentu. Zapewnia optymalny połysk. Działa również wodoodpornie i odżywczo. Systematyczne stosowanie zdecydowanie przedłuża trwałość i żywotność obuwia. 

Cena 61,90 zł
TARRAGO Pasta do butów 50ml - Shoe Polish
search

Tarrago Shoe Polish 100 ml...

Pigmentowana pasta do butów na bazie naturalnego wosku, która czyści, odżywia, zwiększa połysk i pomaga utrzymać elastyczność gładkich skór. Świetnie nadaje się zarówno do skóry syntetycznej jak i naturalnej.

Cena 19,90 zł
Tarrago Shoe Polish -  Pasta do butów 50ml
  • Tylko online
search

Tarrago Shoe Polish 50 ml -...

Pigmentowana pasta do butów na bazie naturalnego wosku, która czyści, odżywia, zwiększa połysk i pomaga utrzymać elastyczność gładkich skór. Świetnie nadaje się zarówno do skóry syntetycznej jak i naturalnej.

Cena 15,90 zł
Tarrago Patent Leather 75ml - Pasta do skór lakierowanych
  • Tylko online
  • Obecnie brak na stanie
search

Tarrago Patent Leather 75ml...

Czyści, odżywia, nadaje połysk, wzmacnia kolor, chroni przed pękaniem. Jego wysoką jakość zapewniają zawarty: olej z avocado oraz wosk Carnauba. Do wszelkiej galanterii wykonanej ze skóry lakierowanej: torebek, obuwia, itp.

Cena 19,90 zł
SAPHIR Balsam mocno koloryzujący Juvacuir 500 ml
search

Saphir Juvacuir 500 ml -...

Balsam do renowacji skór gładkich, które posiadają przebarwienia, ślady zużycia czy przetarcia. Odnawia, ożywia kolor. Doskonały również do wykończenia przemalowywanych powierzchni skórzanych. W skład barwnika wchodzą żywice i wosk pszczeli, dzięki czemu produkt wnika głęboko, przywracając skórze oryginalny kolor. 

Cena 219,90 zł
Avel Renovating Balm Liquid 500ml
  • Tylko online
search

AVEL LTHR Renovating Balm...

Odżywczy balsam koloryzujący do odnowy skór AVEL 500ml

Odżywczy balsam koloryzujący AVEL na bazie olejku z norek, który głęboko odżywia skórę.

Balsam zawiera również wosk pszczeli, dzięki któremu preparat dodatkowo chroni skórę i odżywia.

Balsam głęboko odżywia, likwiduje przebarwienia, drobne przetarcia.

Nadaje się do skór naturalnych używanych w meblach, tapicerkach samochodowych, itp.

Cena 112,90 zł
Bawełniana tkanina do polerowania obuwia 30 cm x 30 cm
  • Tylko online
search

Bawełniana tkanina do...

Jeżeli chcecie uzyskać "lustrzany" połysk na polerowanym obuwiu, to najważniejszym elementem procesu polerowania jest .... tkanina bawełniana

Cena 5,00 zł
COLOURLOCK Impregnat do tkanin i alcantary 200ml
  • Tylko online
search

Colourlock Impregnat do...

Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem tkaniny. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących.

Cena 89,90 zł
Tarrago Sneakers Protector 125ml - Środek do zabezpieczenia obuwia sportowego
  • Tylko online
search

Tarrago Sneakers Protector...

SNEAKERS PROTECTOR – ochrona butów sportowych 125ml. Bezbarwna ochrona przed zabrudzeniami i wilgocią, która pomoże zachować ulubione Kicksy w dobrym stanie przez wiele sezonów. Produkt zabezpiecza przed wodą, deszczem, śniegiem, wnikaniem brudu i plamami. Nie wpływa na kolor skór i materiałów oraz przepuszczalność membran. Środek w atomizerze. 

Cena 43,90 zł
Tarrago Universal Protector 250ml - Uniwersalny impregnat wodoodporny
  • Tylko online
  • Obecnie brak na stanie
search

Tarrago Universal Protector...

Bezbarwny środek, który chroni przed wilgocią, śniegiem, deszczem, błotem, zaplamieniami. Ułatwia usuwanie plam, zapobiega uszkodzeniom skór i tekstyliów. Nie zmienia właściwości skór i nie wpływa na przepuszczalność powietrza.

Cena 34,90 zł