Uzupełnianie ubytków i kleje

Głęboka rysa? Zadrapanie? Nacięcie? Nasza szeroka oferta środków do uzupełniania ubytków (kremy z pigmentem, specjalistyczne szpachle do skór, płynne skóry) oraz spajania skóry (kleje do skóry) powinna zaspokoić potrzeby każdego kto napotkał jeden z powyższych problemów na swojej ulubionej kanapie czy też w samochodzie. 

Uzupełnianie ubytków i kleje

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Colourlock Leder Filler 7 ml - Szpachla do skór
search

Colourlock Leder Filler 7...

Szpachla do skóry to elastyczna i mocno trzymającą się szpachla z dużą zwartością stałej substancji renowacyjnej, nadająca się doskonale do napraw skór gładkich i tworzyw sztucznych. Cechuje się minimalną kurczliwością, nie twardnieje i jest odporna na czyszczenie chemiczne.

Cena 72,90 zł
Colourlock Leder Kleber 20 ml - Klej do skóry
search

Colourlock Leder Kleber 20...

Klej do skóry jest świetnym rozwiązaniem w przypadku konieczności sklejenia lub podklejenia skóry. Dzięki swojej elastyczności i odporności na temperatury nadaje się do do napraw tapicerki samochodowej, meblowej jak i galanterii.

Cena 44,90 zł
SAPHIR Canadian 75ml - krem regenerujący, koloryzujący do skór
search

Saphir Canadian 75 ml -...

Regenerujący krem na bazie wosku pszczelego - odnawia kolor, pokrywa rysy i zadrapania jednocześnie odżywiając i pielęgnując skórę. Odżywcza formuła, stworzona przy współpracy z jednym z największych francuskich garbarzy. Krem pozwala dogłębne odżywienie skóry, chroni przed wysuszeniem i zapobiega pękaniu szwów.
Cena 45,90 zł
Colourlock Flussigleder - Płynna skóra 7 ml
search

Colourlock Flussigleder -...

Płynna skóra jest to środek szpachlujący nierówności, zarysowania, małe dziury i pęknięcia w powierzchni skóry. Po wyschnięciu szpachla staje się twarda, ale skóra nie traci na elastyczności.

Cena 81,90 zł
SAPHIR Renovating Cream
  • Tylko online
search

Saphir Renovating Cream 25...

Krem do renowacji skór, koncentrat żywicy zawierający mocny pigment, który pozwala na pokrycie wszelkiego rodzaju, rys, zadrapań, przetarć, zarysowań, drobnych uszkodzeń skóry.

Pozwala na przywrócenie utraconych barw, W skład kremu wchodzą minerały, wosk pszczeli, dzięki czemu skóra staje się dobrze odżywiona i odporna na wodę. Produkt szybkoschnący.

Cena 41,90 zł