Uzupełnianie ubytków i kleje

Głęboka rysa? Zadrapanie? Nacięcie? Nasza szeroka oferta środków do uzupełniania ubytków (kremy z pigmentem, specjalistyczne szpachle do skór, płynne skóry) oraz spajania skóry (kleje do skóry) powinna zaspokoić potrzeby każdego kto napotkał jeden z powyższych problemów na swojej ulubionej kanapie czy też w samochodzie. 

Uzupełnianie ubytków i kleje

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Colourlock Leder Filler 7 ml - Szpachla do skór
search

Szpachla do skóry - Colourlock Leder Filler 7ml

Szpachla do skóry to elastyczna i mocno trzymającą się szpachla z dużą zwartością stałej substancji renowacyjnej, nadająca się doskonale do napraw skór gładkich i tworzyw sztucznych. Cechuje się minimalną kurczliwością, nie twardnieje i jest odporna na czyszczenie chemiczne.

Cena 89,90 zł
Colourlock Leder Kleber 20 ml - Klej do skóry
search

Klej Do Skóry - Colourlock Leder Kleber 20ml

Klej do skóry jest świetnym rozwiązaniem w przypadku konieczności sklejenia lub podklejenia skóry. Dzięki swojej elastyczności i odporności na temperatury nadaje się do do napraw tapicerki samochodowej, meblowej jak i galanterii.

Cena 60,90 zł
SAPHIR Canadian 75ml - krem regenerujący, koloryzujący do skór
search

Krem do regeneracji skór - Saphir Canadian 75ml

Regenerujący krem na bazie wosku pszczelego - odnawia kolor, pokrywa rysy i zadrapania jednocześnie odżywiając i pielęgnując skórę. Odżywcza formuła, stworzona przy współpracy z jednym z największych francuskich garbarzy. Krem pozwala dogłębne odżywienie skóry, chroni przed wysuszeniem i zapobiega pękaniu szwów.
Cena 45,90 zł
Colourlock Flussigleder - Płynna skóra 7 ml
search

Płynna skóra - Colourlock Flussigleder

Płynna skóra jest to środek szpachlujący nierówności, zarysowania, małe dziury i pęknięcia w powierzchni skóry. Po wyschnięciu szpachla staje się twarda, ale skóra nie traci na elastyczności.

Cena 108,90 zł
SAPHIR Renovating Cream
search

Krem do renowacji skór - Saphir Renovating Cream - 25 ml

Krem do renowacji skór, koncentrat żywicy zawierający mocny pigment, który pozwala na pokrycie wszelkiego rodzaju, rys, zadrapań, przetarć, zarysowań, drobnych uszkodzeń skóry.

Pozwala na przywrócenie utraconych barw, W skład kremu wchodzą minerały, wosk pszczeli, dzięki czemu skóra staje się dobrze odżywiona i odporna na wodę. Produkt szybkoschnący.

Cena 41,90 zł