Uzupełnianie ubytków i kleje

Głęboka rysa? Zadrapanie? Nacięcie? Nasza szeroka oferta środków do uzupełniania ubytków (kremy z pigmentem, specjalistyczne szpachle do skór, płynne skóry) oraz spajania skóry (kleje do skóry) powinna zaspokoić potrzeby każdego kto napotkał jeden z powyższych problemów na swojej ulubionej kanapie czy też w samochodzie. 

Uzupełnianie ubytków i kleje

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Klej PU do produkcji i naprawy obuwia Renia Syntic Total 90g
  • Obecnie brak na stanie
search

Klej PU do produkcji i naprawy obuwia Renia Syntic Total 90g

Renia Syntic Total to klej przeznaczony do produkcji i naprawy obuwia oraz klejenia różnych materiałów między sobą lub samych ze sobą. Doskonale nadaje się do klejenia miękkiego PVC, kauczuku termoplastycznego (TR), oraz przemysłowej krepy. 

Cena 29,90 zł
Polichloroprenowy klej szewski Boterm GTA
  • Obecnie brak na stanie
search

Polichloroprenowy klej szewski Boterm GTA

Doskonały do produkcji podpodeszew, ręcznego mocowania cholewek na podpodeszwy, a także do klejenia wypełnień w kaletnictwie przy tworzeniu różnych wyrobów, takich jak walizki, torebki, portfele, paski oraz elementy tapicerki samochodowej, np. boczków drzwiowych, podsufitek czy materiałów wygłuszających.

Cena 12,90 zł
Poliuretanowy klej obuwniczy Bonikol PUR-B
  • Obecnie brak na stanie
search

Poliuretanowy klej obuwniczy Bonikol PUR-B

Klej poliuretanowy do profesjonalnego montażu w przemyśle obuwniczym, idealny do łączenia spodów z PCW i poliuretanu z cholewkami z różnych rodzajów skór naturalnych, syntetycznych oraz materiałów tekstylnych. 

Cena 12,90 zł
Colourlock Leder Filler 7 ml - Szpachla do skór
search

Szpachla do skóry - Colourlock Leder Filler 7ml

Szpachla do skóry to elastyczna i mocno trzymającą się szpachla z dużą zwartością stałej substancji renowacyjnej, nadająca się doskonale do napraw skór gładkich i tworzyw sztucznych. Cechuje się minimalną kurczliwością, nie twardnieje i jest odporna na czyszczenie chemiczne.

Cena 89,90 zł
Colourlock Leder Kleber 20 ml - Klej do skóry
search

Klej Do Skóry - Colourlock Leder Kleber 20ml

Klej do skóry jest świetnym rozwiązaniem w przypadku konieczności sklejenia lub podklejenia skóry. Dzięki swojej elastyczności i odporności na temperatury nadaje się do do napraw tapicerki samochodowej, meblowej jak i galanterii.

Cena 60,90 zł
SAPHIR Canadian 75ml - krem regenerujący, koloryzujący do skór
search

Krem do regeneracji skór - Saphir Canadian 75ml (kolory)

Regenerujący krem na bazie wosku pszczelego - odnawia kolor, pokrywa rysy i zadrapania jednocześnie odżywiając i pielęgnując skórę. Odżywcza formuła, stworzona przy współpracy z jednym z największych francuskich garbarzy. Krem pozwala dogłębne odżywienie skóry, chroni przed wysuszeniem i zapobiega pękaniu szwów.
Cena 45,90 zł
Colourlock Flussigleder - Płynna skóra 7 ml
search

Płynna skóra - Colourlock Flussigleder

Płynna skóra jest to środek szpachlujący nierówności, zarysowania, małe dziury i pęknięcia w powierzchni skóry. Po wyschnięciu szpachla staje się twarda, ale skóra nie traci na elastyczności.

Cena 108,90 zł
SAPHIR Renovating Cream
search

Krem do renowacji skór - Saphir Renovating Cream 25 ml (kolory)

Krem do renowacji skór, koncentrat żywicy zawierający mocny pigment, który pozwala na pokrycie wszelkiego rodzaju, rys, zadrapań, przetarć, zarysowań, drobnych uszkodzeń skóry.

Pozwala na przywrócenie utraconych barw, W skład kremu wchodzą minerały, wosk pszczeli, dzięki czemu skóra staje się dobrze odżywiona i odporna na wodę. Produkt szybkoschnący.

Cena 41,90 zł