Skóra licowa

Skóry licowe znajdują zastosowanie jako tapicerki samochodowe, meble domowe, galanteria skórzana i odzież. Jest to jeden z najbardziej popularnych materiałów wykorzystywanych do wykończeń w dzisiejszych czasach! Skóry licowa to odpowiednio wyprawiona wierzchnia warstwa skóry o gładkiej strukturze. Licowanie skóry wykonuje się w celu podniesienia walorów estetycznych powierzchni. Ponadto skóry licowane są bardziej odporne na zabrudzenia i wilgoć. Licowanie polega na obróbce mechanicznej i pokryciu skóry odpowiednimi woskami (ewentualni innymi substancjami) w celu uzyskania porządanej struktury i właściwości.

Skóra licowa

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-12 z 50 pozycji
Lathercare.pl | SAPHIR Pasta woskowa 100ml
search

Saphir Pate de Luxe 100ml -...

Genialna formuła pasty zawierającej wosk pszczeli, wosk Carnauba oraz wosk mineralny z umiarkowaną zawartością pigmentu. Zapewnia optymalny połysk. Działa również wodoodpornie i odżywczo. Systematyczne stosowanie zdecydowanie przedłuża trwałość i żywotność obuwia. 

Cena 61,90 zł
Saphir Etalon Noir 100ml -  Regenerujące mydło do skór + gąbka
  • Tylko online
search

Saphir Etalon Noir Soap 100...

Mydło zostało stworzone tak aby możliwie najlepiej czyścić, i regenerować wyroby rymarskie,meble i galanterie skórzaną. Dzięki zastosowaniu gliceryny mydło dociera głębiej i lepiej penetruje czyszczone powierzchnie skórzane w stosunku do konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Skutecznie usuwa niepożądane zabrudzenia takie jak  tłuszcze, kurze czy pozostałości pochodzenia organicznego.

Cena 44,90 zł
Leathercare.pl | Avel Cleaning & Regenerating Soap - Mydło regenerujące do czyszczenia skór
search

Avel Cleaning &...

SADDLE SOAP AVEL - MYDŁO REGENERUJĄCE DO CZYSZCZENIA SKÓR

Produkt stworzony specjalnie do czyszczenia mebli skórzanych oraz tapicerek samochodowych. Doskonale nadaje się również do czyszczenia wszelkiej galanterii skórzanej oraz innych produktów wykonanych z naturalnej skóry. 
Cena 54,90 zł
TARRAGO Pasta do butów 50ml - Shoe Polish
search

Tarrago Shoe Polish 100 ml...

Pigmentowana pasta do butów na bazie naturalnego wosku, która czyści, odżywia, zwiększa połysk i pomaga utrzymać elastyczność gładkich skór. Świetnie nadaje się zarówno do skóry syntetycznej jak i naturalnej.

Cena 19,90 zł
Tarrago Shoe Polish -  Pasta do butów 50ml
  • Tylko online
search

Tarrago Shoe Polish 50 ml -...

Pigmentowana pasta do butów na bazie naturalnego wosku, która czyści, odżywia, zwiększa połysk i pomaga utrzymać elastyczność gładkich skór. Świetnie nadaje się zarówno do skóry syntetycznej jak i naturalnej.

Cena 15,90 zł
Tarrago premium Natural Cream 50 ml - Nawilżanie skór Tarrago
search

Tarrago Premium Natural...

Delikatność, zdolność do czyszczenia i odżywiania skóry, to podstawowe cechy Tarrago Premium Natural Cream. 

Cena 28,90 zł
Tarrago Mink Oil  - Impregnująca pasta olejowa 100ml
  • Tylko online
search

Tarrago Mink Oil 100 ml -...

Bezbarwna pasta olejowa do skór. Zapobiega pękaniu i wysuszeniu skóry, zwiększa właściwości wodoodporne skór, zapobiega powstawaniu tłustych plam na powierzchni obuwia. Do skór naturalnych gładkich i naoliwionego nubuku (obuwie i akcesoria myśliwskie, robocze, akcesoria jeździeckie, obuwie typu trekking).

Cena 17,90 zł
Lexol Leather Care Kit Big 2 x 236 ml - Zestaw do czyszczenia i impregnacji skór
  • Obecnie brak na stanie
search

Lexol Leather Care Kit Big...

By możliwie najdłużej cieszyć się tapicerką wyglądającą jak nowa nie można zapomnieć o regularnej pielęgnacji. Firma Lexol wyszła na przeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła zestaw, który zawiera podstawowe elementy niezbędne do utrzymania skórzanych tapicerek w nienagannym stanie, przez cały okres użytkowania.

LEXOL duży zestaw 

Cena 139,90 zł