Czyszczenie

Postaw na profesjonalne czyszczenie skóry i pomóż jej odzyskać dawny blask.

Czyszczenie skór licowych, zamszowych, lakierowanych oraz syntetycznych wymaga specjalistycznych środków, które podczas działania nie uszkodzą eleganckiej faktury. Dysponujemy specyfikami uznanych firm, takich jak Avel, Meguiars czy Saphir. Wiemy, że czasami wystarczy użyć płynu i szczotki do czyszczenia, ale niekiedy należy postawić na profesjonalny odplamiacz do skór. W naszym sklepie znajdziesz je w atrakcyjnej cenie!

Powierz czyszczenie skór specjalistycznym markom: Avel, Meguiars, Saphir oraz Colourlock.

Gwarantujemy, że wśród naszego bogatego asortymentu znajdziesz produkt, który odpowiada na Twoje zapotrzebowanie. Oferujemy odplamiacze, a także środki do czyszczenia, odsalania i nawilżania skór różnego rodzaju: butów, wykładzin samochodowych, tapicerek, mebli, torebek itp. Wykorzystaj zestaw czyszczący Soft Cleaner lub Strong Cleaner marki Colourlock, aby całościowo zadbać o wszelkie skórzane powierzchnie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Czyszczenie

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-18 z 22 pozycji
Tarrago Delicante Gel Cleaner 50ml - Żel czyszczący do skór delikatnych
search

Żel czyszczący do skór - Tarrago Delicate Gel Cleaner 50ml

Tarrago Delicate Gel Cleaner to żel czyszczący na bazie wody, przyjemnie pachnący, specjalnie opracowany do skutecznego czyszczenia delikatnej gładkiej skóry, gadów i skór egzotycznych oraz lakierowanej. Można go nakładać na dowolny kolor.

Cena 42,90 zł
Tarrago Saddle Soap 100 ml - Mydło do skór
search

Mydło do czyszczenia skór - Tarrago Saddle Soap 100ml

Tarrago Saddle Soap to mydło stworzone specjalnie na wyroby jeździeckie, ale może być stosowane na każdej gładkiej skórze. Mydło, którego podstawowymi zadaniami jest dogłębne czyszczenie i pielęgnacja skór zamknięto porowych. Mydło zaprojektowane tak aby radzić sobie z trudnymi zanieczyszczeniami które często towarzyszą jeździectwie czy myślistwie.

Cena 37,90 zł
AVEL LTHR Special Textiles & Alcantara Cleaner 500ml + Glove - płyn do czyszczenia alcantary i tkanin + rękawica czyszcząca
search

Płyn do czyszczenia - AVEL Special Textiles & Alcantara Cleaner 500ml

Alcantara AVEL Special Textiles 500ml - Płyn do czyszczenia tekstyliów i alcantary + bawełniana rękawica
Do tekstyliów i alcantary. Do wszystkich tkanin: bawełny, wełny, poliestru ...
Zastosowanie: meble - kanapy, sofy, krzesła, tapicerki samochodowe, obicia, gobeliny, dywany, zasłony ...

Cena 96,90 zł
Colourlock Soft Cleaner Kit - Zestaw do czyszczenia i impregnacji skóry
  • Tylko online
search

Colourlock Soft Cleaner Kit - Zestaw do czyszczenia i impregnacji...

Skóra nadaje dodatkowego polotu i blasku w Państwa samochodzie tworząc niesamowitą atmosferę pod warunkiem, że jest czysta. Wszelkie plamy, zabrudzenia, wytarcia spowodowane użytkowaniem, promieniami słońca, sprawiają, że skóra traci swój niepowtarzalny charakter.

Cena 99,90 zł
AVEL Mydło do skór regenerujące 200ml
search

Regenerujące mydło do czyszczenia - AVEL Cleaning & Regenerating...

AVEL SADDLE SOAP 200ml- MYDŁO REGENERUJĄCE DO CZYSZCZENIA SKÓR to produkt stworzony specjalnie do czyszczenia mebli skórzanych oraz tapicerek samochodowych. Doskonale nadaje się również do czyszczenia wszelkiej galanterii skórzanej oraz innych produktów wykonanych z naturalnej skóry. 

Cena 80,90 zł