Czyszczenie

Postaw na profesjonalne czyszczenie skóry i pomóż jej odzyskać dawny blask

Czyszczenie skór licowych, zamszowych, lakierowanych oraz syntetycznych wymaga specjalistycznych środków, które podczas działania nie uszkodzą eleganckiej faktury. Dysponujemy specyfikami uznanych firm, takich jak Avel, Meguiars czy Saphir. Wiemy, że czasami wystarczy uży...

Postaw na profesjonalne czyszczenie skóry i pomóż jej odzyskać dawny blask

Czyszczenie skór licowych, zamszowych, lakierowanych oraz syntetycznych wymaga specjalistycznych środków, które podczas działania nie uszkodzą eleganckiej faktury. Dysponujemy specyfikami uznanych firm, takich jak Avel, Meguiars czy Saphir. Wiemy, że czasami wystarczy użyć płynu i szczotki do czyszczenia, ale niekiedy należy postawić na profesjonalny odplamiacz do skór. W naszym sklepie znajdziesz je w najlepszej cenie!

Powierz czyszczenie skór specjalistycznym markom: Avel, Meguiars, Saphir oraz Colourlock

Gwarantujemy, że wśród naszego bogatego asortymentu znajdziesz produkt, który odpowiada na Twoje zapotrzebowanie. Oferujemy odplamiacze, a także środki do czyszczenia, odsalania i nawilżania skór różnego rodzaju: butów, wykładzin samochodowych, tapicerek, mebli, torebek itp. Wykorzystaj zestaw czyszczący Soft Cleaner lub Strong Cleaner marki Colourlock, aby całościowo zadbać o wszelkie skórzane powierzchnie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Więcej

Czyszczenie Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów