Skóry lakierowane

Obuwie, akcesoria i galanteria skórzana dodatkowo pokryta warstwą specjalnego lakieru powodującego efekt lustra na skórze. 

Skóry lakierowane

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Saphir Dubbin OURALINE 100ml
search

Saphir Dubbin OURALINE 100ml

Saphir Dubbin OURALINE 100ml to specjalny tłuszcz do skór, który jest przeznaczony do pielęgnacji różnych rodzajów skór, takich jak skóra gładka, licowa oraz naoliwiony nubuk. Jest to produkt bezbarwny, co oznacza, że nie zmienia koloru skóry.

Cena 37,90 zł
Tarrago Leather Lotion 221ml - Odżywczy balsam do skór
search

Tarrago Leather Lotion 221ml - Odżywczy balsam do skór

Balsam odżywczy TARRAGO Leather Lotion Conditioner to dedykowany produkt do skór gładkich, lakierowanych i vinylu, wzbogacony olejem z awokado. Doskonale oczyszcza, odżywia, chroni i wzmacnia naturalny odcień skóry, jednocześnie zapobiegając plamom po wodzie i pękaniu skóry, bez pozostawiania śladów oraz bez wpływu na oddychalność skóry.

Cena 47,90 zł
SAPHIR BDC Vegetal Dubbin Everest 100ml - Do zadań ekstremalnych
search

SAPHIR BDC Vegetal Dubbin Everest 100ml - Do zadań ekstremalnych

Everest Dubbin Saphir to unikalny tłuszcz do skóry o bogatej historii od 1920 roku. Jego specjalna formuła intensywnie odżywia i zmiękcza skórę, chroniąc przed pęknięciami, utrzymując wodoodporność i elastyczność. Doskonały do pielęgnacji różnych rodzajów skór i idealny w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Cena 52,90 zł
SAPHIR Gel Glass + szmatka - delikatny żel do skór gładkich
search

Delikatny żel do skór - Saphir Gel Glass 50ml

Delikatny żel do gładkich skór, skór lakierowanych, skóry z gadów.

Delikatny krem oparty na unikalnej formule wosku pszczelego (32%). Dogłębnie Odżywia, zmiękcza, chroni, upiększa zapewniając naturalny blask. Do nawet najbardziej delikatnych wyrobów skórzanych.

Cena 39,90 zł