Akcesoria

Akcesoria do czyszczenia skórszczotki, aplikatory i wiele więcej

Pielęgnacja skóry wymaga nie tylko odpowiednich środków. Nałożenie specjalistycznego preparatu może przynieść więcej szkody niż pożytku, jeśli zostanie wykonane nieprawidłowo. Dlatego też, w tej kategorii proponujemy bogaty wybór akcesoriów – zarówno do malowania skórzanych butów, jak i impregnacji skór licowych.

Profesjonalne szczotki do czyszczenia skór – postaw na akcesoria od LeatherCare!

Jako specjaliści w dziedzinie pielęgnacji produktów skórzanych proponujemy m.in. gąbki oraz irchy nadające połysk a także ręczne aplikatory do wosków. Dysponujemy również ściereczkami z mikrofibry o różnych gęstościach. Ważnym asortymentem naszej oferty są jednak szczoteczki do czyszczenia skór o różnych wielkościach oraz kształtach. Szczególnie polecamy szczotki dwustronne, a także o wyprofilowanym kształcie włosia. Zapraszamy do zakupów!

Akcesoria

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-18 z 21 pozycji
Tarrago Sneakers Odor Killer 125ml - Eliminator nieprzyjemnego zapachu z butów
search

Odświeżacz do butów sportowych - Tarrago Sneakers Odor Killer 125ml

SNEAKERS ODOR KILER- odświeżacz do butów 125ml.Odświeżacz do butów sportowych. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy wewnątrz obuwia przeznaczonego do intensywnej eksploatacji. Eliminuje zapachy wywołane przez bakterie wewnątrz obuwia sportowego. Pozostawia miły i świeży zapach.

Cena 47,90 zł
ŚCIERECZKA Z MIKROFIBRY 40x40CM
search

Ściereczka z mikrofibry 50x50CM

Super miękka ściereczka z mikrofibry , wyjątkowo delikatna dla każdej powierzchni. Idealna także do szyb - nie pozostawia smug.

Cena 18,90 zł