Impregnaty

Zadaniem impregnatów jest odpowiednie zabezpieczenie powierzchni przed przemakaniem, wycieraniem wysuszaniem czy nawet uszkodzeniami mechanicznymi. Wysokiej jakości impregnaty "zamykają" zabezpieczaną powierzchnie od zewnątrz chroniąc przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych nie blokując przy tym powierzchni od wewnątrz. W tej kategorii znajdą Państwo środki do impregnacji takich materiałów jak: skóry gładkie, skóry lakierowane, nubuk, zamsz, Gore-Tex, tekstylia, produkty z membranami. 

Impregnaty

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Saphir Dubbin OURALINE 100ml
  • Nowy
search

Saphir Dubbin OURALINE 100ml

Saphir Dubbin OURALINE 100ml to specjalny tłuszcz do skór, który jest przeznaczony do pielęgnacji różnych rodzajów skór, takich jak skóra gładka, licowa oraz naoliwiony nubuk. Jest to produkt bezbarwny, co oznacza, że nie zmienia koloru skóry.

Cena 37,90 zł
Colourlock Nubuck Set - Zestaw do nubuku
  • Obecnie brak na stanie
search

Colourlock Nubuck Set - Zestaw do nubuku

Zestaw do pielęgnacji skór szorstkich zawiera gumkę i gąbkę usuwającą plamy, spray odżywiający kolor oraz impregnat ochronny, zapewniając kompleksową ochronę i zachowanie piękna tkanin nubukowych i zamszowych.

Cena 164,90 zł
Tarrago Mink Oil  - Impregnująca pasta olejowa 100ml
search

Impregnująca pasta olejowa - Tarrago Mink Oil 100ml

Bezbarwna pasta olejowa do skór. Zapobiega pękaniu i wysuszeniu skóry, zwiększa właściwości wodoodporne skór, zapobiega powstawaniu tłustych plam na powierzchni obuwia. Do skór naturalnych gładkich i naoliwionego nubuku (obuwie i akcesoria myśliwskie, robocze, akcesoria jeździeckie, obuwie typu trekking).

Cena 28,90 zł