search

Prawidła do butów (35-40) - TARRAGO Shoe Trees Plastic Burdeos

28,90 zł
Brutto

TARRAGO Shoe Trees Plastic Burdeos 35-40 to produkt stosowany do utrzymania i kształtowania obuwia. Jest to wkładka wykonana z tworzywa sztucznego, która jest umieszczana wewnątrz buta, aby utrzymać jego kształt i zapobiec odkształceniom.

Ilość

 TARRAGO Shoe Trees Plastic Burdeos 35-40 - Prawidła do butów

TARRAGO Shoe Trees Plastic Burdeos 35-40 to produkt stosowany do utrzymania i kształtowania obuwia. Jest to wkładka wykonana z tworzywa sztucznego, która jest umieszczana wewnątrz buta, aby utrzymać jego kształt i zapobiec odkształceniom.

Wkładki do butów są powszechnie stosowane do przechowywania butów, zwłaszcza skórzanych i delikatnych modeli, aby zachować ich formę i zapobiec zagniataniu, marszczeniu się lub odkształcaniu się pod wpływem ciśnienia lub niewłaściwego przechowywania. Wkładki do butów pomagają również wchłaniać wilgoć i neutralizować nieprzyjemne zapachy, utrzymując buty świeże.

Warto używać wkładek do butów, szczególnie jeśli chcesz zachować swoje buty w dobrym stanie przez dłuższy czas. Pomogą one utrzymać ich formę, zapewnić lepszą wentylację i chronić przed odkształceniami.

Podana cena jest ceną za parę.

Kolor: Bordowy

Rozmiar: 35-40

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.