AVEL LTHR Special Textiles & Alcantara Cleaner 500ml + Glove - płyn do czyszczenia alcantary i tkanin + rękawica czyszcząca
search
  • AVEL LTHR Special Textiles & Alcantara Cleaner 500ml + Glove - płyn do czyszczenia alcantary i tkanin + rękawica czyszcząca

Płyn do czyszczenia - AVEL Special Textiles & Alcantara Cleaner 500ml

96,90 zł
Brutto

Alcantara AVEL Special Textiles 500ml - Płyn do czyszczenia tekstyliów i alcantary + bawełniana rękawica
Do tekstyliów i alcantary. Do wszystkich tkanin: bawełny, wełny, poliestru ...
Zastosowanie: meble - kanapy, sofy, krzesła, tapicerki samochodowe, obicia, gobeliny, dywany, zasłony ...

Ilość

AVEL LTHR Special Textiles & Alcantara Cleaner 500ml + Glove - płyn do czyszczenia alcantary i tkanin + rękawica czyszcząca

Unikalny, bakteriobójczy płyn, przeznaczony do czyszczenia, pielęgnacji i dezynfekcji tkanin, w tym specjalnej tkaniny o nazwie Alcantara ( jest to specjalna tkanina, powstała ze splecionych mikrowłókien poliestrowych i poliuretanowych, charakteryzującą się miękkością i dużą odpornością na ścieranie). Po zastosowaniu przywraca i ożywia ich kolory.


Płyn wnika głęboko do włókien materiału, usuwając wszystkie zanieczyszczenia, jakie się w nim znajdują. Brud jest wydobywany na zewnątrz materiału, gdzie osadza się na rękawicy bawełnianej, dołączonej do produktu. Płyn po zastosowaniu nie pozostawia piany.

Niszczy roztocza (polecany szczególnie alergikom), usuwa nieprzyjemne zapachy spowodowane przez obecność zwierząt domowych, pozostawiając słodki, delikatny zapach wody kolońskiej.
Polecany do wszystkich tkanin: bawełny, wełny, poliester, syntetyk, tapicerek. Szczególnie polecany do czyszczenia mebli, pokrytych obiciami typu - krzesła, kanapy, sofy, jak również: tapety, gobeliny, dywany, tapicerki czy fotele samochodowe, zasłony.

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka należy przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu, sprawdzając działanie produktu. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:
  • Przed użyciem dokładnie wymieszać, wstrząsając.
  • Środek ten może być stosowany rozcieńczony w 50% z wodą lub nierozcieńczony, w zależności od stopnia zabrudzeń.
  • Nalać płyn do miseczki (rozcieńczyć w razie potrzeby), następnie za pomocą rękawicy w 100% bawełnianej (dołączonej do pojemnika), delikatnie pocierać tkaninę.
  • Gdy rękawica ulegnie zabrudzeniu, należy ją wypłukać w ciepłej wodzie.
  • Czynność powtarzać do momentu, aż materiał będzie czysty.

Z uwagi na różnorodność barwników, stosowanych do wyrobów włókienniczych, przed właściwym czyszczeniem, należy w niewidocznym miejscu, za pomocą szmatki, przeprowadzić próbę w celu stwierdzenia czy płyn nie odbarwia tkaniny.

Wskazówka:

Po umyciu tkanin, w celu zabezpieczenia materiału przed brudem i plamami, typu: napoje, tłuszcze, smary czy resztki jedzena polecamy tkaniny zabezpieczyć środkiem AVEL TEXTILES ® OCHRONA PRZED PLAMAMI w sprayu.
MOTO-643

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.