COLOURLOCK zestaw mały tonujący do farbowania skór
search
 • COLOURLOCK zestaw mały tonujący do farbowania skór
 • COLOURLOCK zestaw mały tonujący do farbowania skór
 • COLOURLOCK zestaw mały do farbowania skór
 • COLOURLOCK zestaw mały do farbowania skór
 • COLOURLOCK zestaw mały tonujący do farbowania skór
 • COLOURLOCK zestaw mały tonujący do farbowania skór
 • COLOURLOCK zestaw mały tonujący do farbowania skór

Zestaw Mały Tonujący - Farba do skór samochodowych Colourlock

47,90 zł
Brutto

Farba do skóry Colourlock jest przeznaczona do ponownego farbowania lub do zmiany koloru pigmentowych skór gładkich, skór anilinowych, ekoskór i tworzyw sztucznych.

Charakteryzuje się wysoką mocą pokrywania oraz bardzo dobrą przyczepnością do farbowanej powierzchni.

Często używana do tuszowania drobnych zadrapań po kocich pazurach, czy też drobnych uszkodzeń skóry po kobiecych paznokciach.  

Zestawy tonujące małe
Ilość

ZESTAW TONUJĄCY COLOURLOCK DO RENOWACJI SKÓR SAMOCHODOWYCH W KOLORACH FABRYCZNYCH

Przedstawiamy Państwu zestaw renowacyjny do skór z farbą tonującą Colourlock o pojemności 50ml. Ze względu na brak indywidualnego przypisania koloru farby do marki pojazdu zestaw jest dedykowany do wykonywania kompletnych renowacji drobnych elementów skórzanych w samochodzie, np. kierownica, gałka zmiany biegów, podłokietnik. W przypadku chęci uzyskania idealnego odwzorowania barwy tapicerki prosimy o wybór dedykowanej farby.

To, co wyróżnia nasz zestaw na tle konkurencji:

 • produkt jest kompletny i gotowy do natychmiastowego użycia,
 • kolor farby w zestawie jest dobierany na podstawie,
 • zestaw 3 profesjonalnych środków kosztuje tylko 48,00 zł brutto,
 • farba tonująca Colourlock nie tuszuje uszkodzeń, lecz służy odtworzeniu wierzchniej warstwy skóry,
 • wszystkie środki użyte w zestawie są bezpieczne dla skóry i wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów,
 • sposób aplikowania środków na skórę został uproszczony do niezbędnego minimum aby mógł być wykonany nawet przez osoby nie mające doświadczenia w wykonywaniu prac renowacyjnych.

Środki do renowacji skór Colourlock zostały zatwierdzone przez największe koncerny samochodowe na świecie!

Zestaw zawiera następujące składniki:

 • Farba do skóry 50 ml
 • Rozpuszczalnik GLD 50ml do przygotowania powierzchni przed farbowaniem
 • Utrwalacz do farby Leder Versiegelung, który utrwali efekt wykonanej pracy oraz zabezpieczy farbowaną powierzchnię przed wycieraniem
 • Gąbkę do nanoszenia farby
 • Białą szmatkę

Zestaw z farbą tonującą 50 ml - kompletna renowacja kierownicy + drobne korekty na fotelach lub podłokietnik lub gałka zmiany biegów

Istnieje możliwość dobrania dowolnego koloru farby na podstawie przesłanej do nas próbki skóry (zagłówek kierowcy, podłokietnik, gałka zmiany biegów lub inny element o podobnym stopniu zużycia jak farbowany fragment skóry). Indywidualny dobór farby zalecamy również w przypadku aut, których czas eksploatacji jest dłuższy niż 3 lata. Farby dobieramy indywidualnie od 150ml, jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.

Aplikacja:

 • Przed przystąpieniem do farbowania skórę należy wyczyścić. Następnie specjalnym rozpuszczalnikiem gld dołączonym do zestawu przetrzeć jej powierzchnie aby umożliwić nowej farbie dobre trzymanie. Jeśli występują nierówności lub pęknięcia należy je przeszlifować papierem wodnym lub użyć naszego padu szlifującego.
 • Aplikacja farby Farbę nanosimy za pomocą gąbki okrężnymi ruchami podsuszając w międzyczasie powierzchnię suszarką.
 • Po farbowaniu na skórę nanosimy utrwalacz Leder Versiegelung. Zabezpieczy on farbę przed wycieraniem.

Zawartość zestawu:

Farba tonująca: Butelka 50 ml 

Opis produktu: Farba tonująca do skóry Colourlock jest przeznaczona do ponownego farbowania lub do zmiany koloru pigmentowych skór gładkich, skór anilinowych, ekoskór i tworzyw sztucznych. Charakteryzuje się wysoką mocą pokrywania oraz bardzo dobrą przyczepnością do farbowanej powierzchni. Nie ingeruje w strukturę skóry i nie wpływa negatywnie na jej właściwości fizyczne, umożliwia jej oddychanie dzięki czemu wydłuża czas jej eksploatacji. Farby tonujące Colourlock są produkowane w oparciu o unikalną recepturę wypracowaną przez lata w naszych laboratoriach przez najlepszych specjalistów.

Rozpuszczalnik GLD: Butelka 50 ml

Opis produktu: Rozpuszczalnik GLD jest to środek pomocniczy stosowany m. in. przy renowacji zamkniętych skór licowych. Jego zadaniem jest usunięcie z powierzchni skóry nadmiaru starej farby oraz pozostałości po zastosowanych wcześniej środkach czyszczących i impregnujących. Zastosowanie rozpuszczalnika GLD przed farbowaniem zapewnia właściwe przystosowanie powierzchni do przyjęcia nowej warstwy farby i zapewnia jej lepszą przyczepność.

Użycie: Środek należy nałożyć na białą szmatkę nie pozostawiającą włosków. Należy przetrzeć powierzchnię skóry, aż do momentu pojawienia się na szmatce farby. Trzeba przerwać w momencie gdy skóra staje się lekko klejąca. W tym momencie można przystąpić do malowania skóry.

Ogólne zalecenia: Nie należy stosować w skórach anilinowych, welurach i nubukach.

Zastosowanie: Skóra gładka w meblach i autach skórzanych, walizkach, torbach i odzieży z zadrapaniami, rysami i lekkimi wyblaknięciami.

Dobieranie koloru: Kolor można sprawdzić w salonie samochodowym posługując się numerem nadwozia. Należy jednak pamiętać ze pod wpływem czasu, promieni słonecznych, temperatury, środków do mycia i konserwacji skora zmienia kolor i rożni się od oryginalnego. W celu dobrania indywidualnego koloru prosimy Państwa o kontakt telefoniczny

Leder Versiegelung: Butelka 50 ml

Opis produktu: Preparat konserwujący do skóry Leder Versiegelung jest specjalistycznym środkiem ochronnym służącym do zabezpieczenia powierzchni skóry szczególnie narażonej na intensywne użytkowanie. Wykonany jest w technologii polimerowej, tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną odporną na wycieranie i zabezpiecza ją przed blaknięciem. Stosując preparat Leder Versiegelung wynik wykonanych wcześniej prac takich jak czyszczenie czy farbowanie jest trwalszy i efektywniejszy.

Użycie: Należy stosować zawsze przed konserwacją, po czyszczeniu lub korekcie koloru. Ważne, żeby nie wcierać środka. Nakładanie odbywa się od szwu do szwu, w miejscach szczególnie narażonych na wycieranie.

Ogólne zalecenia: Zalecamy przed użyciem sprawdzić produkt w niewidocznym miejscu. Proces nanoszenia warstwy ochronnej powinien się odbywać co 3 miesiące. Tańsze skóry można dodatkowo zakonserwować środkiem COLOURLOCK LEDER PROTECTOR.

Gąbka: 1 szt. - Gąbka służąca do aplikowania farby na powierzchnię farbowanej skóry.

Szmatka: 1 szt. - Delikatna ściereczka do aplikacji impregnatu czy też przepolerowania całości elementu  bo zakończonym procesie farbowania

CZT50

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.