search

Płyn do czyszczenia - Tarrago Sneakers WASC! Cleaner 125ml

68,90 zł
Brutto

Uniwersalny płyn do czyszczenia Kicksów

Ilość

Tarrago Sneakers WASC! What Amazing Sneaker Cleaner 125ml - Uniwersalny płyn do czyszczenia Kicksów

Ten niesamowity preparat to prawdopodobnie najlepszy uniwersalny cleaner do sneakersów na świecie! Zupełnie nowa, rewolucyjna technologia o wysokiej mocy i skuteczności czyszczenia niemal wszystkich Kicksów z Twojej kolekcji. TARRAGO What Amazing Sneakers Cleaner to środek, którym przywrócisz oryginalny kolor butów sportowych wykonanych z naturalnych i ekologicznych skór licowych, zamszu, nubuku, płótna oraz różnego rodzaju tekstyliów wykorzystywanych przy produkcji kultowych modeli Nike, Air Jordan, Adidas, Asics, Puma, Reeobok, New Balance, Timberland ... etc. Cleaner do Sneakersów, którym szybko wyczyścisz nie tylko cholewki, ale i midsole. Teraz w łatwy sposób odzyskasz ulubione kolory i oryginalną biel cholewki i gumowych elementów buta. Błyskawiczne efekty czyszczenia zobaczysz już po minucie. WASC to cleaner, którym w łatwy, szybki i skuteczny sposób usuniesz zarówno codzienny powierzchniowy brud, jak i uporczywe, utrwalone plamy nie wpływając na oryginalny kolor Sneakersów. Przyjazna dla środowiska formuła produktu na bazie wody, rozpylacz bez gazu, aluminiowe opakowanie ułatwiające recykling. Formuła bez cząsteczek ścierających, co jest szczególnie istotne przy czyszczeniu delikatnych powierzchni.

Często stosowany do:

  • skór naturalnych licowych
  • zamszu i nubuku
  • Eco-skór (skór syntetycznych)
  • tekstyliów
  • gumowych midsoli i spodów

Pojemność: 125ml

Siła czyszczenia Cleanera WASC została zoptymalizowana w oparciu o laboratoryjne testy i badania z najpopularniejszymi skórami i materiałami wykorzystywanymi przez topowych producentów obuwia sportowego. Wyjątkowa hipoalergiczna formuła preparatu stworzona na bazie oleju kokosowego, którego właściwości doskonale sprawdzają się w procesie głębokiego czyszczenia Sneakersów. Teraz masz szansę czyścić ulubione pary środkiem, który nie tylko daje niesamowite efekty, ale jednocześnie nie niszczy skór materiałów oraz środowiska naturalnego. Formuła cleanera zawiera wodę destylowaną, bez wapnia, sodu, żelaza, miedzi, węglanów, fluorków i chlorków. Zapobiega to powstawaniu charakterystycznych zacieków po czyszczeniu, które być może znasz z działania innych produktów czyszczących do butów. Odtłuszczające środki powierzchniowo czynne, dzięki potężnej mocy czyszczącej zapewnią Ci łatwe usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń i plam, nawet po tłuszczu. Środki powierzchniowo czynne pochodzące z oleju kokosowego zapewniają efekt zmiękczający oraz rozpuszczają i emulgują brud, dzięki czemu łatwiej oderwać zabrudzenia od włókien. Cleaner zawiera sekretny składnik z certyfikatem ECOCERT (produkt musi mieć minimum 95% pochodzenia roślinnego) z zaawansowanymi technologicznie komponentami, co zapewnia jeszcze większą moc czyszczącą.

Cechy:

TARRAGO SNEAKERS WASC! Wnika głęboko w strukturę włókien w poszukiwaniu najbardziej uporczywych plam i zabrudzeń. Kiedy cząsteczki znajdują brud, rozpoczynają NIESAMOWITY PROCES CZYSZCZĄCY - cząsteczki generują koliste ruchy, by "złapać" brud i usunąć go z włókien. Podczas NIESAMOWITEGO PROCESU CZYSZCZENIA sneakersów poszczególne cząsteczki starają się pozbyć zabrudzeń w jak najkrótszym czasie. Po skumulowaniu brudu produkt tworzy wokół siebie krąg cząstek i przenosi go na powierzchnię, skąd możesz się ich pozbyć za pomocą szczotki lub ściereczki.

Sposób użycia:

  • Usuń kurz i brud z powierzchni butów / skóry / materiału
  • Wielokrotnie wstrząśnij opakowaniem w celu dokładnego wymieszania produktu
  • Zaaplikuj produkt i rozpocznij proces czyszczenia
  • Usuń pozostałości suchą lub lekko wilgotną ściereczką
  • Odczekaj 30 minut

W razie potrzeby powtórz proces.

WAŻNE!

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Opis

Przeznaczenie
Czyszczenie

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.