search

TARRAGO Nubuck Suede Dry Cleaner 250ml

54,90 zł
Brutto

Tarrago Nubuck Suede Dry Cleaner 250ml to produkt do czyszczenia zamszu i nubuku bez użycia wody. Jest to specjalistyczny preparat, który pomaga w utrzymaniu czystości i odświeżeniu tego rodzaju materiałów.

Ilość

Tarrago Nubuck Suede Dry Cleaner 250ml do czyszczenia zamszu i nubuku bez użycia wody

Tarrago Nubuck Suede Dry Cleaner 250ml to produkt do czyszczenia zamszu i nubuku. Jest to specjalistyczny preparat, który pomaga w utrzymaniu czystości i odświeżeniu tego rodzaju materiałów.

Zamsz i nubuk to rodzaje skóry o charakterystycznej fakturze i delikatnej powierzchni. Aby utrzymać je w dobrym stanie, konieczne jest regularne czyszczenie i konserwacja. Tarrago Nubuck Suede Dry Cleaner jest przeznaczony do tego celu.

Produkt ten usuwa zabrudzenia, plamy i kurz z zamszu i nubuku. Działa bez konieczności stosowania wody, dzięki czemu minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkaniny. Po zastosowaniu preparatu zaleca się czesanie lub szczotkowanie materiału, aby przywrócić jego pierwotny wygląd.

Tarrago Nubuck Suede Dry Cleaner jest dostępny w pojemności 250 ml i jest łatwy w użyciu. Jest powszechnie stosowany przez osoby, które posiadają obuwie, torby, odzież lub inne przedmioty wykonane z zamszu lub nubuku i chcą utrzymać je w czystości i w dobrym stanie przez dłuższy czas.

Pojemność: 250ml

Sposób użycia: 

  • Usuń z powierzchni kurz i brud, np. za pomocą miękkiej szczotki lub specjalnego odkurzacza do zamszu.
  • Energicznie wstrząśnij opakowaniem produktu, aby dobrze wymieszać składniki.
  • Aplikuj preparat, trzymając go w odległości około 30 cm od czyszczonej powierzchni. Stosuj równomiernie, ale nie nakładaj go w nadmiarze.
  • Pozostaw produkt na powierzchni do wyschnięcia przez około 30 minut. W międzyczasie unikaj dotykania lub używania czyszczonej części.
  • Po upływie 30 minut, użyj miękkiej szczotki do wyszczotkowania skóry. Wykonuj delikatne, okrężne ruchy, aby przywrócić jej oryginalny wygląd.

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.