search

Ochrona przed plamami - Anti-taches stain protector AVEL 400ml

83,50 zł
Brutto
AVEL - Ochrona skóry przed plamami 400ml Spray
 
Chroni skórę przed plamami, wilgocią. Chroni przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami po napojach, tłuszczu, sosach, łoju, oleju … itp. Zabepiecza przed plamami łojowymi oraz spożywczymi - spowodowanymi przez tarcie głowy i rąk czy w kontakcie skóry z żywnością.
Ilość

AVEL - Ochrona skóry przed plamami 400ml Spray
 
Chroni skórę przed plamami, wilgocią. Chroni przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami po napojach, tłuszczu, sosach, łoju, oleju … itp. Zabepiecza przed plamami łojowymi oraz spożywczymi - spowodowanymi przez tarcie głowy i rąk czy w kontakcie skóry z żywnością. Zabezpiecza również przed deszczem, śniegiem i wszelkiego rodzaju brudem.  Produkt na bazie fluorowanej żywicy. Nie zmienia koloru skóry, zachowuje jej naturalną miękkość.

Do skóry naturalnej, syntetycznej, zamszu i nubuku. Do wszelkiego rodzaju mebli skórzanych, tapicerek samochodowych oraz galanterii.

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:

. Oczyścić skórę, usunąć kurz oraz brud 
. Spryskać powierzchnię z odległości 20-30 cm. 
. Pozostawić do wyschnięcia.

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.