Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Marki Jest 14 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • Astonish

  Astonish to brytyjska firma, która produkuje wysokiej jakości środki czystości w dostępnych cenach. Ze swej strony polecamy... ale najlepiej sprawdźcie sami :)

 • Avel

  Produkty firmy AVEL  spełniają najwyższe normy jakościowe, zawierają surowce naturalne i składniki aktywne. Przy ich tworzeniu koszty schodzą na dalszy plan, priorytetem pozostaje jakość.

  Powstają na podstawie badań, z zakresu kosmetologii, farmaceutyki oraz nowoczesnych technologii. 

 • Chemical Guys

  "Chemical Guys to coś więcej niż marka, to styl życia na całym świecie. Kierując się przygodą, pasją do blasku i miłością do przyszłości, witamy wszystkich, którzy podzielają tę pasję, aby stać się częścią naszej rodziny.

  Kiedy zaczynaliśmy, zdecydowaliśmy się wytrzeć łupek do czysta i zacząć od świeżego prostego pomysłu, aby wyprodukować najwyższej jakości chemikalia produkowane tutaj, w Kalifornii, w najwyższym standardzie jakości. Przez lata rozwinęliśmy się w znacznie więcej: ogromną bibliotekę wiedzy o szczegółach, punkt odniesienia w branży, grupę przyjaciół z jedną wspólną pasją."

 • Colourlock

  Colourlock dostarcza najwyższej jakości produkty do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji skór w 38 krajach. Z produktami tej marki doprowadzisz swoją skórzaną tapicerkę czy wypoczynek do idealnej kondycji.

 • Lexol

  Lexol jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów preparatów do czyszczenia i konserwacji tapicerek skórzanych.

  Produktom marki Lexol od lat ufają zarówno profesjonaliści jak i osoby prywatne dbające o pierwotną jakości wygląd wszystkich otaczających ich elementów wykonanych ze skór.

  Niezależnie od tego czy szukasz produktu do ulubionej kanapy , torebki czy do foteli samochodowych, Lexol pomoże ze wszystkim co jest obszyte odpowiednio wykończoną skórą!

 • Meguiar's

  Meguiar's to producent kosmetyków samochodowych zza wielkiej wody. W ich ofercie znajdziemy również kilka produktów przeznaczonych do tapicerek skórzanych. 

 • Mothers

  Mothers to firma produkująca głównie preparaty do polerowania, w której ofercie znajdziemy również produkty przeznaczone do skór.

 • Saphir

  Saphir, francuska marka z ogromną tradycją wyróżniająca się na rynku ze względu na najwyższą jakość swoich produktów. Producentem linii jest francuska firma AVEL.

  Pozycja oraz uznanie marki Saphir ugruntowała się dzięki ciągłym badaniom, które są prowadzone we współpracy z najlepszymi fachowcami w branży oraz uznanymi producentami obuwia oraz galanterii skórzanej.

  Produkty tej firmy wybierane są przez najbardziej wymagających klientów na całym świecie ze względu na najwyższą jakość oferowanych produktów.

 • Saphir Medaill D'or 1925

  Saphir Medaille d'Or to najlepsza na świecie linia środków do wyrobów skórzanych rekomendowana przez najbardziej uznane marki, między innymi: LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB, LANVIN, SEBAGO, HESCHUNG ... 

  Produkty dostępne w najbardziej ekskluzywnych salonach sprzedaży na całym świecie.

  Najwyższa jakość to znak rozpoznawczy, najwyższa jakość to priorytet, najwyższa jakość to Saphir Medaille d'Or 1925!

 • Shiny Garage

  Marka Shiny Garage została stworzona w 2012 roku przez grupę pasjonatów z myślą o pasjonatach. Nasze produkty łączą w sobie dwie najbardziej pożądane wśród miłośników auto detailingu cechy – wysoką jakość i dobrą cenę. Preparaty Shiny Garage to nie tylko wysoka wydajność i skuteczność, ale też przyjemne doznania dla zmysłów dzięki zaskakującym kombinacjom zapachów. 

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów