Colourlock Leder Schleifpad - Pad szlifujący do skóry
search
  • Colourlock Leder Schleifpad - Pad szlifujący do skóry
  • Colourlock Leder Schleifpad - Pad szlifujący do skóry
  • Colourlock Leder Schleifpad - Pad szlifujący do skóry

Pad szlifujący do skóry - Colourlock Leder Schleifpad

22,00 zł
Brutto

Pad szlifujący służy do delikatnego przeszlifowania skóry przed malowaniem. Skóra jest pod tym względem bardzo delikatna i szlifowanie jej zwykłym papierem ściernym może doprowadzić do pozadzierania powierzchni skóry. 

Ilość

Colourlock Leder Schleifpad - Pad szlifujący do skóry

Zastosowanie: Pad szlifujący służy do delikatnego przeszlifowania skóry przed malowaniem. Pad został umieszczony na gąbce, co zapewnia lepsze prowadzenie ręki przy szlifowaniu. Skóra jest pod tym względem bardzo delikatna i szlifowanie jej zwykłym papierem ściernym może doprowadzić do pozadzierania powierzchni skóry. Powierzchnia po wyszlifowaniu dopasowuje się bardziej do obrabianej powierzchni i staje się bardziej elastyczna. Pad szlifujący jest elementarnym narzędziem każdego fachowca zajmującego się renowacją skóry, jak również osób mniej doświadczonych.

Zawartość: W gładkich skórach przy wygładzaniu szorstkich powierzchni, przed farbowaniem, przed nakładaniem płynnej skóry, czyszczenie tłustych plam na skórach szorstkich np. Nubuk jak również do delikatnego zeszlifowania powierzchni skór gładkich.

Ilość: Jeden pad szlifujący wystarczy do wyszlifowania kompletu siedzeń w samochodzie

Użycie: Pad szlifujący zawiera dwie strony, których można używać. W przypadku zabrudzenia pad można czyścić wodą. Należy zachować szczególną ostrożność w pobliżu nici skór. Szlifowanie wykonywać za pomocą okrężnych ruchów.

MOTO-522b

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.