SAPHIR Zmywacz do skór Decapant 500ml
search
  • SAPHIR Zmywacz do skór Decapant 500ml

Saphir Decapant 500 ml - Zmywacz do zmywania farb ze skór

89,90 zł
Brutto

Silny środek przygotowujący skórę do malowania (nałożenia nowej farby, nowego wykończenia). Usuwa starą farbę (stare wykończenie skóry). Po zastosowaniu skóra staje się matowa i porowata umożliwiając  skuteczną i głęboką aplikację nowego barwnika. Preparat pozwala na optymalne wiązanie nowej farby z malowaną powierzchnią skóry. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Saphir Decapant 500 ml - Zmywacz wykończenia skóry (rozpuszczalnik farby) Do skór licowych, gładkich (do profesjonalnych zastosowań)

Silny środek przygotowujący skórę do malowania (nałożenia nowej farby, nowego wykończenia). Usuwa starą farbę (stare wykończenie skóry). Po zastosowaniu skóra staje się matowa i porowata umożliwiając  skuteczną i głęboką aplikację nowego barwnika. Preparat pozwala na optymalne wiązanie nowej farby z malowaną powierzchnią skóry. Polecany przed zastosowaniem farby na bazie alkoholu i farby w sprayu.

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:
  • Założyć cienkie rękawice ochronne
  • Przed zastosowaniem należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku skóry, jeżeli efekt jest właściwy - przeprowadzić dalsze czynności
  • Nasączyć bawełnianą, czystą (jasną) szmatkę i przecierać powierzchnię skóry ściągając starą farbę
  • Zmywać do momentu, kiedy powierzchnia nie stanie się matowa i porowata
  • Po zastosowaniu odczekać ok. 1h do odparowania środka
  • Po odparowaniu można przystąpić do nakładania nowego barwnika (nowego wykończenia)

UWAGI:
Preparat bardzo mocny. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Chronić skórę, chronić oczy, chronić przed dziećmi. 
MOTO-608a
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.