• Tylko online
Colourlock  Farba Tonująca 150 ml - Farba dobierana na zamówienie
search
  • Colourlock  Farba Tonująca 150 ml - Farba dobierana na zamówienie

Farba Tonująca 150ml - Farba dobierana na zamówienie Colourlock

82,00 zł
Brutto

Farba jest stworzona na bazie wody. W przeciwieństwie do innych środków robionych na bazie rozpuszczalników nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Farba posiada dużą przyczepność do farbowanej powierzchni. Świetnie nadaje się do farbowania i przefarbowania skór pigmentowych, anilinowych, skór gładkich, jak również przy przefarbowaniu i farbowaniu skór i tworzyw sztucznych.

Ilość

Opis: 

Farba jest stworzona na bazie wody. W przeciwieństwie do innych środków robionych na bazie rozpuszczalników nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Farba posiada dużą przyczepność do farbowanej powierzchni. Świetnie nadaje się do farbowania i przefarbowania skór pigmentowych, anilinowych, skór gładkich, jak również przy przefarbowaniu i farbowaniu skór i tworzyw sztucznych. Po malowaniu skóra nadal oddycha.

Zastosowanie:

Skóra gładka w meblach i autach skórzanych, walizkach, torbach i odzieży z zadrapaniami, rysami i lekkimi wyblaknięciami.

Dobieranie koloru:

Oferujemy farby w 46 standardowych kolorach. Kolor można sprawdzić w salonie samochodowym posługując się numerem nadwozia. Należy jednak pamiętać ze pod wpływem czasu, promieni słonecznych, temperatury, środków do mycia i konserwacji skora zmienia kolor i rożni się od oryginalnego. Indywidualny dobór koloru Istnieje możliwość nieodpłatnego dobrania dowolnego koloru farby na podstawie przesłanej do nas próbki skóry (zagłówek kierowcy, podłokietnik, gałka zmiany biegów lub inny element o podobnym stopniu zużycia jak farbowany fragment skóry). Indywidualny dobór farby zalecamy w przypadku aut, których czas eksploatacji jest dłuższy niż 3 lata. Farby dobieramy indywidualnie od 150 ml.

Użycie:

Ze względu na rożne rodzaje skór, zalecamy zrobić próbę w niewidocznym miejscu, w celu sprawdzenia stabilności farby. Przed nanoszeniem farby skórę należy wyczyścić środkiem Soft Cleaner lub Strong Cleaner. Następnie zastosować rozpuszczalnik GLD. Miejsca bardzo mocno zatłuszczone należy przeczyścić benzyną do skór. Benzyna zawiera w sobie 0% tłuszczu. Następnie należy odczekać jedną - dwie godziny, aby skóra wyschła,  po czym można zabrać się do malowania. Farbę należy nanosić gąbką od szwu do szwu, susząc jednocześnie powierzchnię suszarką lub opalarką. Dla małych powierzchni wystarczy nałożyć farbę tylko w miejscu uszkodzenia. Gdy powierzchnia jest mocno uszkodzona i trzeba nałożyć kilka warstw, każdą następną należy nakładać po wysuszeniu poprzedniej. Miejsca narażone na ścieranie zalecamy zakonserwować środkiem LEDER VERSIEGELUNG.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od momentu otrzymania próbki od klienta.

MOTO-990

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.