TARRAGO Renowator do zamszu nubucku Spray 200ml
search
  • TARRAGO Renowator do zamszu nubucku Spray 200ml

Lakier do zamszu i nubuku - Tarrago Nubuck Suede Renovator Spray 250ml

37,90 zł
Brutto
Ożywia i regeneruje naturalny kolor. Nie wpływa za zdolność oddychania obuwia. Szybko schnie. Testowany i polecany do wodoodpornego i przepuszczającego powietrze obuwia.

Tarrago kolory
Ilość

Tarrago Nubuck & Suede Renovator 250ml - lakier do zamszu i nubuku

Tarrago Nubuck & Suede Renovator 250ml to produkt służący do pielęgnacji i odnawiania zamszu oraz nubuku. Jest to specjalny środek do czyszczenia, odświeżania i ochrony tego rodzaju skóry.

Szybkoschnący preparat w sprayu do zamszu i nubuku który odnawia kolor. Zastosowanie tego preparatu nie wpływa na przepuszczalność powietrza przez obuwie.

Produkt został pomyślnie przetestowany i jest polecany do wodoodpornego i przepuszczającego powietrze obuwia.

Zamsz i nubuk to rodzaje skóry charakteryzujące się delikatną fakturą i miękką powierzchnią. Tarrago Nubuck & Suede Renovator został stworzony specjalnie do pielęgnacji tych materiałów. Produkt zawiera formułę, która pomaga w usuwaniu zabrudzeń, odświeżaniu koloru oraz przywracaniu miękkości i elastyczności skóry.

Korzystanie z Tarrago Nubuck & Suede Renovator może pomóc w przywróceniu oryginalnego wyglądu zamszowych lub nubukowych butów, torebek, odzieży lub akcesoriów. Może również chronić skórę przed działaniem wilgoci i zapobiegać powstawaniu plam.

Aby użyć tego produktu, zazwyczaj należy najpierw oczyścić powierzchnię skóry ze wszelkich widocznych zabrudzeń. Następnie, z odpowiednią odległością i równomiernie, należy rozpylić Tarrago Nubuck & Suede Renovator na powierzchnię skóry. Po wyschnięciu można delikatnie wyczyścić skórę miękką szczotką lub specjalną gumową końcówką do zamszu, aby przywrócić puszystość i miękkość.

Przed użyciem Tarrago Nubuck & Suede Renovator zawsze zaleca się przeczytanie instrukcji na opakowaniu i przetestowanie produktu na niewidocznej części skóry, aby upewnić się, że nie powoduje on niepożądanych efektów lub zmian koloru.

Moto-576-00

Specyficzne kody

ean13
8427457010000
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.