Delikatny środek czyszczący do skór - Colourlock Soft Cleaner
search
  • Delikatny środek czyszczący do skór - Colourlock Soft Cleaner

Delikatny środek czyszczący do skór - Colourlock Soft Cleaner

54,90 zł
Brutto

Soft Clean jest czyszczącym środkiem, który skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia w skórach gładkich.

Środek należy nanosić za pomocą specjalnej szczoteczki, na którą nakładamy pianę.

Ogranicza to używanie wody, szkodliwej dla skór.

Soft Clean posiada specjalną kombinację delikatnych składników czyszczących.

Pojemność
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Colourlock Soft Cleaner - Środek delikatnie czyszczący do skór

Opis produktu: Soft Clean jest czyszczącym środkiem, który skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia w skórach gładkich. Środek należy nanosić za pomocą specjalnej szczoteczki, na którą nakładamy pianę. Ogranicza to używanie wody, szkodliwej dla skór. Soft Clean posiada specjalną kombinację delikatnych składników czyszczących. Usuwa zabrudzenia z powierzchni, nie wyciera farby ani nie uszkadza skóry. Płyn niweluje nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, ludzki pot, zapachy kuchenne, itp.

Zastosowanie: Nasz środek nadaje się do zastosowania w czyszczeniu skór gładkich w autach i meblach skórzanych. Walizkach, torebkach i galanterii skórzanej. Zalecamy także używanie Soft Clean przed wszelkimi zabiegami konserwacyjnymi lub farbowaniem powierzchni skóry. Gdy zabrudzenia występują w trudno dostępnych miejscach, należy sobie pomóc szczoteczką COLOURLOCK. W celu ochrony skóry przed ponownym zabrudzeniem, zawsze po czyszczeniu należy zakonserwować skórę odpowiednim środkiem w zależności od rodzaju skóry.

Użycie: Zalecamy przed pierwszym użyciem nanieść odrobinę środka w niewidocznym miejscu w celu określenia stabilności farby. Świeże plamy radzimy usuwać natychmiast, za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć. Nałożyć pianę Soft Clean na gąbkę, czyścić delikatnie okrężnymi ruchami. Pozostałości usunąć miękką szmatką. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku wystąpienia zabrudzeń w zagłębieniach używamy szczoteczki COLOURLOCK. Co jakiś czas należy przepłukać szczoteczkę, w wodzie w celu zmycia pozostałości piany. Po czyszczeniu pozostawić tapicerkę do wyschnięcia. Do pielęgnacji można przystąpić minimum dwie godziny po użyciu środka czyszczącego. W przypadku trudniejszych plam polecamy użycie środka Strong Clean. Niektóre plamy nie dadzą się wyczyścić czy usunąć. W takich wypadkach po częściowym wyczyszczeniu należy je zafarbować farbami tonującymi.

UWAGA! Końcówka spieniająca znajduje się tylko z butelką 200ml!

Pojemności produktu :

  • 200 ml
  • 500 ml
  • 1000 ml
  • 5000 ml
MOTO-470b

Specyficzne kody

ean13
4055688173801
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.