search

Farba do butów - Tarrago Sneakers Paint - Standard Colors - 302. Vachetta, 25ml

36,90 zł
Brutto

Farba przeznaczona do malowania skór licowych i syntetycznych gładkich. Produkt do zmiany koloru, customizacji oraz renowacji sneakersów. 

Kolor: 302. Vachetta

Ilość

Tarrago Sneakers Paint Standard Colors 25ml - Farba do butów typu sneaker

Zestaw zawiera:

  • Farba


Farba przeznaczona do malowania skór licowych i syntetycznych gładkich. Produkt do zmiany koloru, customizacji oraz renowacji sneakersów.

Nie stosować do zamszu i nubuku.`

Sposób użycia :

Przygotowanie
Oczyścić buty za pomocą Sneakers Cleaner, Sneakers Brush i Shoe Duster. W celu uzyskania optymalnej trwałości, odtłuścić powierzchnię za pomocą Tarrago Conditioner.
Malowanie
Dokładnie wymieszać, wstrząsając opakowaniem, następnie wymieszać za pomocą dołączonego pędzelka, aż do uzyskania jednolitego koloru farby.
Propozycje mieszania przy zastosowaniu aerografu :
70-75% Sneakers Paint
25-30% Sneakers Neutral

UWAGA: Przed właściwym zastosowaniem należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku w celu weryfikacji! Jeśli efekt jest właściwy można przystąpić do dalszych czynności.

Za pomocą dołączonej gąbki farbę można aplikować kolistymi ruchami na większe powierzchnie,
Pędzelek można stosować do łączeń i detali
Do malowania aerografem zastosuj nr 00 TARRAGO Sneakers Base Neutral Paint (bezbarwna baza do rozcieńczania)

Farbę należy aplikować z dużym wyczuciem, unikając nadmiaru. Warstwy powinny być cienkie. Lepiej nałożyć kilka warstw bardzo cienkich niż jedną grubą. Zbyt grubo nałożona warstwa podczas suszenia lub eksploatacji może pękać. Po wyschnięciu pierwszej cienkiej warstwy (3-5 minut), można aplikować kolejną. Jeżeli to konieczne, należy powtarzać tę czynność do uzyskania jednolitego, pożądanego efektu. Proces całkowitego schnięcia i utwardzenia trwa około 12 godzin. Po zakończeniu malowania należy dokładnie oczyścić pędzle, gąbki czy aerograf za pomocą wody. Farby Tarrago Sneakers Paint można ze sobą mieszać za pomocą nasadki dozującej, dołączonej do farby.

Dla wzmocnienia koloru i trwałości powłoki należy użyć finishera Tarrago Gloss Maker (połysk) lub Tarrago Matt Maker (mat).

UWAGA:
Bezbarwna baza do farb akrylowych opracowana specjalnie w celu zmniejszenia intensywności kolorów, co umożliwia na uzyskanie unikalnych odcieni. Stopień intensywności koloru uzyskujemy stosunkiem rozcieńczenia farby właściwej z bazą. Produkt może być również stosowany jako finisher chroniący i zabezpieczający wykończenie. W takim przypadku stosować po właściwym malowaniu. Aplikować za pomocą pędzelka, gąbki lub aerografu. Do licowych i syntetycznych skór gładkich oraz tekstyliów.

color_chart_sneakers.png

Opis

Przeznaczenie
Barwienie

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.