COLOURLOCK Szczotka do skóry
search
  • COLOURLOCK Szczotka do skóry

Szczotka do czyszczenia skór - Colourlock Leather Brush

15,90 zł
Brutto

Podstawowe narzędzie każdej osoby dbającej o dobry wygląd wszelkich artykułów wykonanych ze skóry. Służy do czyszczenia wszelakich rodzajów skór i nadaje się do pracy z większością środków takich jak pianki, pasty, woski, tłuszcze czy mydła. Miękkie włosie gwarantuje że czyszczenie będzie bezpieczne i nie pozostawi zarysowań na skórach gładkich. 

Ilość

Colourlock Leather Brush -  Szczotka do czyszczenia skór

Podstawowe narzędzie każdej osoby dbającej o dobry wygląd wszelkich artykułów wykonanych ze skóry. Służy do czyszczenia wszelakich rodzajów skór i nadaje się do pracy z większością środków takich jak pianki, pasty, woski, tłuszcze czy mydła. Miękkie włosie gwarantuje że czyszczenie będzie bezpieczne i nie pozostawi zarysowań na skórach gładkich. 

Zastosowanie: 

  • skór anilinowych,
  • skór gładkich,
  • zamszu,
  • nubuku,
  • alcantary

Szczoteczka ma szerokie zastosowanie, może być używana przy czyszczeniu w zagłębieniach i porach skór gładkich, do usuwania zabrudzeń na ekoskórach i takich z powłoką poliuretanową a także do szczotkowania skór szorstkich. Szczoteczka przy odrobinie pielęgnacji po każdorazowym użyciu (dokładne płukanie pod letnią wodą i pozostawienie do swobodnego osuszenia) jest w stanie wytrzymać bardzo długi okres czasu co odróżnia ją od innych dostępnych na rynku szczotek.

Wymiary:

Długość:12 cm
Szerokość: 4 cm
Długość włosia:2 cm
Wysokość całkowita:3,2 cm

MOTO-460

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.