COLOURLOCK Leather Essence 30ml
search
  • COLOURLOCK Leather Essence 30ml

Perfumy o Zapachu Skóry - Colourlock Leather Essence 30ml

64,00 zł
Brutto

Jeżeli lubisz zapach świeżej skóry to teraz własnie trafiłeś w 10-tkę.

Leather Essence  o poj. 30 ml firmy Colourlock.

Perfumy nadają skórom niepowtarzalny charakter i przypominają skóry garbowane roślinnie.

Garbniki roślinne oraz towarzyszące temu natłuszczanie oprócz właściwości chroniących skórę nadawały jej również przyjemnego, miłego zapachu, który utrzymywał się przez długi czas.

Ilość

Leather Essence - zapach skóry do wnętrz samochodowych

Perfumy nadają skórom niepowtarzalny charakter i przypominają skóry garbowane roślinnie.

Garbniki roślinne oraz towarzyszące temu natłuszczanie oprócz właściwości chroniących skórę nadawały jej również przyjemnego, miłego zapachu, który utrzymywał się przez długi czas. Dziś większość skór jest garbowana za pomocą związków chromu, który nie wydzielają tak intensywnego zapachu.

Nowe skóry posiadają swój własny zapach, który wraz z czasem staje się neutralny.

Niektóre ze stosowanych niegdyś środków są dzisiaj niedozwolone szczególnie te na bazie środków nitro i piżmowych, które miały duży wpływ na zapach skóry. Zdarza się, że nowe tańsze torebki, paski, kurtki wydzielają nieprzyjemny zapach. Występuje on, gdy w procesie produkcji, używano np. Olejów rybnych.

Należy zwrócić uwagę na to przy zakupie i ewentualnie z zakupu niektórych produktów zrezygnować. Zdarza się też, że skóry nabierają niemiłego zapachu pod wpływem niewłaściwej eksploatacji. Wszystkich, którzy posiadają skóry o nieprzyjemnym lub neutralnym zapachu zapraszamy do skorzystania z zapachu do skór Colourlock. Środek został wykreowany na nasze zlecenie przez zakład perfumeryjny: Leather Essence.

Zastosowanie: Zalecamy przed użyciem sprawdzić produkt w niewidocznym miejscu. Do zestawu jest dołączony kawałek roślinnie garbowanej skóry.

Należy namoczyć go olejkiem za pomocą dołączonej gąbki.

Można również nasmarować skórę bezpośrednio olejkiem. Po naniesieniu zapachu na kawałek skóry należy umieścić go w niewidocznym miejscu np. pod kanapą lub pod fotelem.

Intensywność zależy od temperatury, przepływu powietrza oraz od ilości naniesionego płynu na skórę. Im cieplej tym silniej rozchodzi się przyjemny zapach.

Zawartość zestawu:

  • Środek o zapachu skóry Butelka 30 ml
  • Gąbka1 szt.
  • Kawałek garbowanej roślinie skóry 1 szt.
MOTO-471

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.