SAPHIR BDC Insoles Heel Grips Black 3cm - Samoprzylepne zamszowe zapiętki
search
  • SAPHIR BDC Insoles Heel Grips Black 3cm - Samoprzylepne zamszowe zapiętki

SAPHIR BDC Insoles Heel Grips Black 3cm - Samoprzylepne zamszowe zapiętki

24,90 zł
Brutto

SAPHIR BDC Insoles Heel Grips Black 3cm to produkt naturalny, wykonany w 100% ze skóry zamszowej służący poprawie dopasowania obuwia i zapewnienia większego komfortu noszenia.

Ilość

SAPHIR BDC Insoles Heel Grips Black 3cm - Samoprzylepne zamszowe zapiętki

SAPHIR BDC Insoles Heel Grips Natural 3cm to produkt naturalny, wykonany w 100% ze skóry zamszowej służący poprawie dopasowania obuwia i zapewnienia większego komfortu noszenia. Są to poduszeczki wkładane do obuwia w okolicy pięty, które mają na celu zapobieganie ślizganiu się stopy w bucie oraz zapewnienie dodatkowego wsparcia.

Poduszeczki SAPHIR BDC Insoles Heel Grips są wykonane z naturalnego materiału i mają wysokość 3 cm. Ich główną funkcją jest zapobieganie przesuwaniu się stopy w bucie, zwłaszcza gdy obuwie jest luźne lub ma tendencję do ślizgania się z pięty. Dzięki temu zapewniają większą stabilność, chronią przed otarciami i zapobiegają powstawaniu odcisków.

Wkładki te są szczególnie przydatne w przypadku butów na obcasie, sandałów lub innych modeli, które wymagają dodatkowego utrzymania pięty. Mogą być również używane w przypadku, gdy noga jest nieco mniejsza od rozmiaru buta, aby poprawić dopasowanie i uniknąć niekomfortowego chodzenia.

Wkładki można przyciąć.

Cena za parę.

Wysokość: 3 cm

Kolor: Czarny

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.