AVEL Hussard Stain Remover Ball-Point Ink 30ml - Silny odplamiacz do usuwania zabrudzeń z długopisów i piór
search
  • AVEL Hussard Stain Remover Ball-Point Ink 30ml - Silny odplamiacz do usuwania zabrudzeń z długopisów i piór

Silny odplamiacz - AVEL Hussard Stain Remover Ball-Point Ink 30ml

46,90 zł
Brutto

AVEL Hussard 30ml- usuwa wszelkie plamy po długopisach, piórach ze skór naturalnych i syntetycznych (nie usuwa zabrudzeń spowodowanych markerem). 

Ilość

AVEL HUSSARD - Płyn do usuwania plam od długopisów, piór.

Usuwa wszelkie plamy po długopisach, piórach ze skór naturalnych i syntetycznych (nie usuwa zabrudzeń spowodowanych markerem).

Do usuwania plam z mebli skórzanych, tapicerek  samochodowych i wszelkiej galanterii.

Zabrudzenia skóry z piór oraz długopisów należą do grupy najtrudniejszych do usunięcia. Przedstawiamy produkt, który po tego typu plamach nie pozostawia śladu. Im szybciej zastosujemy produkt po powstaniu plamy – tym łatwiej będzie nam ją usunąć. Najlepsze efekty daje po zastosowaniu do 7 dni od powstania zabrudzenia.

Plamy które powstały wcześniej niż 3 miesiące, usuwa się przy nieco większym zaangażowaniu.

Oczywiście termin 3 miesięczny jest terminem umownym, gdyż to czy da się plamę usunąć zależy w głównej mierze od tego czym była spowodowana i na jakie podłoże trafiła brudząca substancja.

Plamy, które istnieją od dłuższego czasu najczęściej również daje się usunąć – jednak w takim przypadku nie gwarantujemy 100% skuteczności.

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:

  • Przed użyciem wypróbować w niewidocznym miejscu aby sprawdzić działanie odplamiacza na skórę - plamę należy usuwać bardzo delikatnie (by nie naruszyć właściwego barwnika skóry).
  • Zmiękczenie – czystą bawełnianą ściereczką nawilżoną w płynie bardzo delikatnie pocierać w celu zmiękczenia zabrudzenia
  • Czyszczenie – drugim czystym kawałkiem ściereczki usunąć plamę
  • Jeżeli plama jest dalej widoczna, powtórzyć tę samą czynność, aż do całkowitego usunięcia plamy, za każdym razem używając czystej bawełny
  • Czystą i suchą ściereczką wytrzeć miejsce po plamie do sucha.

Zawartość:

  • 30 ml

Ściereczki, aplikatory oraz szczotki również możecie kupić na naszym sklepie.

Uwagi:
UŻYWAĆ OSTROŻNIE - ŚRODEK BARDZO SILNY

MOTO-590

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.