search

Środek do renowacji obcasów i krawędzi butów - Tarrago Edge Dressing - 35ml

42,90 zł
Brutto

Specjalny środek do odnowienia/renowacji krawędzi i obcasów w obuwiu. Przywraca kolor i połysk.

Tarrago kolory
Ilość

Opis produktu:

Specjalny środek do odnowienia/renowacji krawędzi i obcasów w obuwiu. Przywraca kolor i połysk. Krawędzie i obcasy stopniowo zmieniają się podczas użytkowania. Pojawiają się na nich rysy, przebarwienia i uszkodzenia. Wysoka koncentracja pigmentów w nowym produkcie TARRAGO to rozwiązanie nie tylko do krawędzi i obcasów skórzanych, ale również plastikowych! Produkt zapewnia lśniące wykończenie bez polerowania. Skład nie zawiera silikonów! Produkt wyposażony w wygodny aplikator z gąbką, który sprawia, że użycie jest wyjątkowo łatwe, szybkie i skuteczne. Unikalny kształt gąbki ułatwia aplikację w trudno dostępnych miejscach.

Uwaga:
Przed właściwym zastosowaniem każdego środka należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę materiału. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:

  1. obcas, podeszwę dokładnie oczyścić,
  2. produkt dokładnie wymieszać,
  3. po aplikacji pozostawić do wyschnięcia na około 3 minuty,
  4. nie ma konieczności polerowania (produkt jest samopołyskowy)

Po użyciu dokładnie wypłukać aplikator (gąbkę), by uniknąć zasuszenia i sklejenia dozownika. Powierzchnia po użyciu środka nie wymaga polerowania.

Pojemność: 35 ml

MOTO-1152-18

Specyficzne kody

ean13
8427457577183
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.