Środek mocno czyszczący do skór - Colourlock Strong Cleaner
search
 • Środek mocno czyszczący do skór - Colourlock Strong Cleaner
 • Środek mocno czyszczący do skór - Colourlock Strong Cleaner

Środek mocno czyszczący do skór - Colourlock Strong Cleaner

60,90 zł
Brutto

Strong Cleaner to mocno czyszczący środek, który skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia na skórach gładkich. Posiada specjalną kombinację składników dzięki którym usuwa zabrudzenia z powierzchni, nie wycierając przy tym farby ani nie uszkadzając powierzchni skóry.

Płyn także niweluje nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy pozostawione przez zwierzęta, ludzki pot wilgoć.

Pojemność
Ilość

Środek mocno czyszczący do skór - Colourlock Strong Cleaner

to mocno czyszczący środek, który skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia na skórach gładkich. Strong Cleaner posiada specjalną kombinację składników, dzięki którym usuwa zabrudzenia z powierzchni, nie wycierając przy tym farby ani nie uszkadzając powierzchni skóry. Płyn niweluje nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy pozostawione przez zwierzęta, ludzki pot czy wilgoć itp.

Zastosowanie: 

 • meble skórzane,
 • skórzane tapicerki samochodowe,
 • galanteria,
 • obuwie,
 • odzież skórzana

Środek ten najlepiej sprawdza się w czyszczeniu skór gładkich w samochodach, meblach, galanterii skórzanej i walizkach. Zalecamy używanie Strong Cleaner zwłaszcza gdy mamy do czynienia z bardzo mocno zabrudzonymi powierzchniami skórzanymi lub gdy nie mamy czasu na regularną pielęgnację skór, gdzie lepiej sprawdził by się środek Colourlock Soft Cleaner.  

Użycie: Przed pierwszym użyciem nanieść odrobinę środka w niewidocznym miejscu w celu określenia stabilności farby.

Świeże, uciążliwe zabrudzenie: 

W przypadku świeżych zabrudzeń sugerujemy możliwie najszybciej przetrzeć miejsce zabrudzenia delikatną szmatką (bawełnianą lub wykonaną z mikrofibry) nasączoną środkiem Colourlock Strong Cleaner. A następnie przeprowadzić proces zasadniczego czyszczenia. 

Czyszczenie zasadnicze: Nałożyć piankę Strong Cleaner na szczotkę a następnie pracować na powierzchni delikatnymi, okrężnymi ruchami. W trakcie czyszczenia zalecamy co jakiś czas przepłukać szczoteczkę w letniej wodzie, co ułatwi nam usunięcie tłuszczów czy głębiej osadzonych zabrudzeń. Pory w skórze pod wpływem ciepła delikatnie rozszerzają się, więc dzięki wykorzystaniu "triku" z ciepłą wodą, czyszczenie będzie jeszcze bardziej efektywne! Nadmiar preparatu delikatnie zebrać miękką szmatką. W razie konieczności cały proces czyszczenia należy powtórzyć, uważając by nie przemoczyć powierzchni skóry. W przypadku wystąpienia zabrudzeń w załamaniach, zagłębieniach czy innych trudno dostępnych miejscach sugerujemy korzystanie  ze szczotek owalnych, lekarskich czy też szczoteczek typu mazak. Po czyszczeniu i ściągnięciu nadmiaru specyfiku, tapicerkę należy pozostawić do samodzielnego wyschnięcia lub delikatnie pomóc, podsuszając ją np: suszarką do włosów.

W celu ochrony skóry przed ponownym zabrudzeniem zalecamy czyszczoną powierzchnię zaimpregnować dedykowanym do tego typu zadania środkiem. Niektóre plamy nie dadzą się wyczyścić czy usunąć. W takich wypadkach po częściowym wyczyszczeniu należy je zafarbować farbami tonującymi.

UWAGA! Końcówka spieniająca znajduje się tylko z butelką 200ml!

Pojemności produktu :

 • 200 ml
 • 500 ml
 • 1000 ml
 • 5000 ml
MOTO-470

Specyficzne kody

ean13
4055688173818
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.