COLOURLOCK Impregnat do tkanin i alcantary 200ml
search
  • COLOURLOCK Impregnat do tkanin i alcantary 200ml

Spray Impregnujący - Colourlock Impregnat do tkanin i alcantary

46,90 zł
Brutto

Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem tkaniny. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących.

Pojemność
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Impregnat do tkanin

Opis produktu: 

Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem tkaniny. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących. Impregnat można stosować do ubrań, butów, tapicerek, torebek itd.

Zastosowanie:

  • Ubrania
  • Buty
  • Tapicerki meblowe
  • Tapicerki samochodowe
  • Galanteria

Sposób użycia: 

Wszystkie produkty należy najpierw sprawdzić w niewidocznym miejscu. Na czysta i sucha powierzchnię należy nanieść cienką i równomierną warstwę impregnatu z odległości około 40 cm. Następnie należy pozostawić impregnat do wyschnięcia. Powierzchnie narażone na mocne zużycie należy po wyschnięciu spryskać ponownie. Po czyszczeniu czy praniu należy ponownie zaimpregnować powierzchnię. Środek należy stosować zgodnie z instrukcją zawarta na opakowaniu. Należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń bezpieczeństwa zawartych na etykiecie.

Ważne:

 Impregnat nie uczyni z tkaniny powierzchni całkowicie zamkniętej. Ograniczyło by to w znacznym stopniu jej oddychanie. Wzmocnicie Państwo ochronę materiału jednak z tapicerkami materiałowymi mimo wszystko należy się obchodzić z uwagą.

Wydajność: 

150ml produktu powinno wystarczyć na kilkakrotne zaimpregnowanie kompletu meblowego . W niektórych wypadkach konieczne jest użycie większej ilości środka. Szczególnie w wypadku butów i siedzisk mebli impregnat wyciera się szybciej i powinien być częściej nakładany.

Dostępne pojemności:

  • 150 ml
  • 500 ml
MOTO-472

Specyficzne kody

ean13
4055688173849
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.